Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Pirates

Evet saygıdeğer bu oyunu oynayan arkadaşlar
Oyun bitti:hoo:
Gerçi çoktan bitmişti de, biraz daha güçlenme adına ne yapılabilir diye oyunu inceliyordum
Oyun Kolezyum dövüşleri A grubunda bitiyor
Burgess'i yendikten sonra harita namına daha ilerleme yok
Ama güçlenmenin de bir sınırı yok
SÜRPRİZ

Bu görmüş olduğunuz vatandaş oynadığım serverın 1.si ve savaş gücü de şuanlık:hoo:resimdeki gibidir. Şuanlık diyorum çünkü bir iki gün önce 620 Milyondu.
SSR düşükmü diye sizi yanıltmasın sıralamayı yazıyorum:p
S-
S
S+
SS-
SS
SS+
SSS-
SSS
SSS+
SSSS-
SSSS
SSSS+
Y-
Y
Y+
YY-
YY
YY+
YYY-
YYY
YYY+
YYYY-
YYYY
YYYY+
SR-
SR
SR+
SSR-
SSR
SSR+

Kendi çarımla alakalı bir yer dikkatinizi çekmiştir:p
Ola ki ne kadar altının var diye soracak olursanız diye altın sayısını gösterir şekilde resmi çektim:mincika:

Son düzenleme:
One Piece'i ilk keşfettiğim dönem internette oyununu ararken karşıma çıkmıştı.Uzun dönemdir canım sıkıldığında giriyordum ama Flash eklentisi Google'ı desteklemediği için oyuna girilmiyor.

One Piece'i ilk keşfettiğim dönem internette oyununu ararken karşıma çıkmıştı.Uzun dönemdir canım sıkıldığında giriyordum ama Flash eklentisi Google'ı desteklemediği için oyuna girilmiyor.
Bu resmini paylaştığım server/site kapandı (cmrxhzw diye bir adı vardı)
Nedense orjinal çin serverları haricindekiler belirsiz bir süre sonra kapanıyor
Yeterli ödeme mi alamıyorlar nedir
haitacviet.com diye bir sitede oynadım bir süre çarı geliştirmek inanılmaz zor (site hala aktif) item falan satın almak çok pahalı
anime.playwebgame.com diye bir yer vardı 4 sene sonunda o da kapandı
evet flash player desteklemiyor diye şuan client ile oynanıyor oyunlar

Bu resmini paylaştığım server/site kapandı (cmrxhzw diye bir adı vardı)
Nedense orjinal çin serverları haricindekiler belirsiz bir süre sonra kapanıyor
Yeterli ödeme mi alamıyorlar nedir
haitacviet.com diye bir sitede oynadım bir süre çarı geliştirmek inanılmaz zor (site hala aktif) item falan satın almak çok pahalı
anime.playwebgame.com diye bir yer vardı 4 sene sonunda o da kapandı
evet flash player desteklemiyor diye şuan client ile oynanıyor oyunlar
Haitacviet gerçekten çar geliştirmenin zor olduğu bir yer.Para yatırmadığın sürece düzenli olarak girmen gerekiyor.Bu arada client ne ?

Son düzenleme:
Vietnamlı bir arkadaşa bu oyunun orjinal serverları nerede diye sormuştum bana linkini verdi
En güçlülerin bir kaç yüz bin dolar para yatırdıklarından bahsetti ve oynamanın gerçekten zor olduğunu söyledi ve kimse Shanks kullanmıyor ağırlık Teach'te

Vietnamlı bir arkadaşa bu oyunun orjinal serverları nerede diye sormuştum bana linkini verdi
En güçlülerin bir kaç yüz bin dolar para yatırdıklarından bahsetti ve oynamanın gerçekten zor olduğunu söyledi ve kimse Shanks kullanmıyor ağırlık Teach'te
Şöyle bir oyuna birkaç yüzbin dolar para yatıracak kadar işsiz nasıl olunur anlamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık