Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Anime-Manga Farkları

adam yer çekimi bile etkileyebiliyor, bırakta yerçekimi azaltıp( sanki aydaymış gibi) vurdumu sektirebilsin....
her türlü saçmaydı orası hatta orayı öyle yapmasalar tam puan bile verebilirdim. adam direk magma yumruğunu yiyince bile bir adım bile gerilemiyor oynamıyor yerinden ama teach bi aparkatla zıplatıyor. çok saçma.. orda orjinalliği tamamen bozdular eğer mangada teach wb ye bir kere bile vurmuş olsaydı yaparlardı ama adam dokunamamıştı bile e.oda nın çizdiği vs yi hiçe saymaktır bu mesela yumruk yumruğa vs lerde o uzatmalar yapılır eyvallahta adam bir kere bile vuramadı yahu..

manga da gösterilmeyen herşeyi yok saymak mantıksızlıktır. yani şöyle 10 bölümdür ortada olmayan smoker o sürede yan gelip yatmadı herlade oda birşeylerle uğraşştı ama sır gösterilmiyor diye boş durduğu anlamına gelmez... manga özetin özeti gibi birşey o yüzden fazla takılmasanız iyi olur artık böyle şeylere... haa ben takılırım diyorsan kimse zorla izletmiyor animeyide...

manga da gösterilmeyen herşeyi yok saymak mantıksızlıktır. yani şöyle 10 bölümdür ortada olmayan smoker o sürede yan gelip yatmadı herlade oda birşeylerle uğraşştı ama sır gösterilmiyor diye boş durduğu anlamına gelmez... manga özetin özeti gibi birşey o yüzden fazla takılmasanız iyi olur artık böyle şeylere... haa ben takılırım diyorsan kimse zorla izletmiyor animeyide...
senin dediğin örnek farklı benim dediğim farklı adam vs leri özet şeklinde çizmez.. vs lerin içeriği bellidir. ben takılıyorum saçma sarpan şeyler yaptıkları için, mesela aç narutoyu bak vs lerin içeriğiyle oynanmışmı animede mangada neyse oydu ve çokta keyif aldım izlerken, araya uzun fiiller koyuyorlar ama hikaye orjinale sadık gidiyor önemli olanda bu.. one piece büyük rakipleri naruto,bleach ten kaliteli olmasına rağmen animede gözümden çok düştü artık hadi marineford arcı mükemmel mangada ve dolu dolu oldugu için yırttılar animede bu arc bittiğinde bakalım nasıl yapacaklar 1 manga bölümünü 1 animeye.. artık eski kaliteyi kimse beklemiyor zaten öyle bakıyoruz işte çıkınca..

Manga özetin özetiyse Oda bıraksın abi bu işi... Animeciler yapıyor nasıl olsa... :) Manga özet değildir... Smoker gösterilmediği 10 bölüm epi topu bir kaç dakikadır toplamda... Ama kuru kalabalıkları defetmeleri falan çokta önemli olmadığından dolaı sorun değil... Smoker yer tekmeyi Hancock'tan oturur yerine... Animeye çok takılmamak lazım aslında... Bazen saçmalayabiliyorlar uzatmak adına...

-Animede Sengoku, Kizaru'dan daha parıltılıdır, mangada ise farklıdır
anime :
manga :
burayı iyi okuyun bir daha Sengoku'nun görüntüsü ile dalga geçtiğinizi görürsem yakarım... saatlerce inceleyin bu kısmı....

Not: Erkan abi güncel için teşekkürler... Sengoku için ayrı bir teşekkürler. yalnız güncellenen kısımları en aşağıda 1. güncel dedikten sonra da yazabilirdin baya bir aradım değiştirilen yeri...

bende şikayetçiyim gereksiz sahnelerden ama 1 manga bölümüyle 1 anime bölümü yapmak kolay deil :)
güzel bir konu teşekkürler

Zeff'in bacağının kesip yemesine acayip şaşırdım.. Ben Mangaya sonlarından sonra başladığım için bunlara şaşırdım gerçekten. ÇOK Teşekkür Ederim, eline sağlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık