Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Amiraller

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Dosta güven, düşmana korku veriyorlar.

Kullanılan: 199 76.2%
  • Fazlasıyla abartılıyorlar.

Kullanılan: 62 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    261
Hem gömüyorlar hem abartıyorlar.

Tek başına mı yendi Luffy? Yada Jozu sanki Aokiji'yi çok zorlamış gibi söylüyorsun 5 dakka sonra kolunu kaybetti. Aynı şey Luffy içinde geçerli olabilirdi eğer Issho ciddileşse Luffy kaybederdi bence. Daha amiral seviyesine zaman var 1 bilemedin 2 arca amiral seviyesi olur Oda güzel bir PU verirse.
Tek başına yenmedi ama g4 ile amirali geçtim onun üstü bir seviyeye ulaştı sonuçta.
Jozu baya tutuyor onu ne 5 dakikası.Wb kriz geçirmese daha da uzun kapışacaklardı.
İssho ciddileşmedi de luffy çok ciddiydi sanki.Adamın söylediklerine İssho ibretlik bir surat ifadesiyle katıla katıla güldü yahu.Doflamingo dövüşünde böyle birşey olabilir mi sanki.

Ayrıca İssho'nun o son kaplan saldırısı gayet ciddi.Onun ötesi yok yani.Onunla da luffyi yenemez.Uçurmayla olsaydı bu işler onu Doflamingo da yaptı.Adam lastik onu böyle yenemezsin.

Ace Doflamingo seviyesi mi?Ray eskisi kadar güçlü mü.Akainu Ace önüne kabak gibi geçmeden de tek yumrukta onu öldürebilirmi?Jozu dikkatsizlik etmese hemen donar mı?Sorular sorular :/

G4le amiral üstü mü oldu. Desene dof amiral üstü adama karşı bile 1 saat boyunca dayak yemesine rağmen ayağa kalkabiliyor ve bilincini kaybetmiyor. İssho zarar vermek istese merak etme verirdi. Ne g4müş yav. Akainu dof ayarı adamı tek yumrukta deliyor öldürüyor. Birisi jozuyu buza sokup perte çıkarıyor. Diğeri rayleighle kapışıyor. Luffy ise 1 saat boyunca vurduğu dofu alamıyor ama g4 formu amiral üstü oluyor. Amiral üstüne yonkou diyoruz. Bir yonkou acaba dofa 1 saat boyunca vurur mu?
G4 seviyesi amiral değildir düşüncene itirazım yok, kişisel düşüncedir ama diğer yazdıkların hiç mantıklı değil.

- Birisi Jozu'yu buza sokuyorsa Dof da tek hamlede kitleyip kölesi yapıyor.
- Rayleigh ölü bir adam.
- Luffy 1 saat dövüşmüyor ve ayrıca o süre boyunca da sürekli Dof'u dövüyor diyemezsin. Tamamen kendi hayal dünyan bu.
- Dof dediğimiz adam Ace'i dövmekten yorulur. Ace nereye Dof seviyesi oluyor?
- Akainu WB'yi de deliyor, sadece Dof seviyesi dediğin Ace'i değil.

Birkaç gündür yazdıklarına bakıyorum da Oda bile senin kadar emin yazmazdı. Olmayan şeyleri sürekli kanun gibi sunman çok ilginç.

- Aokiji buza sokup işini bitiriyor. Dof anca tutabiliyor.

- Rayleigh mi ölü bir adam? O ölüyü kizaru geçemedi. Garp 2 efsane ile marine baş edemez dedi. Ölü demek tamamen senin uydurman.

- Luffy 1 saate yakın dövüşüyor g4le nasıl benim dünyam? Kuş kafesinin 1 saat sonra kapanacağını öğrenince G4e geçiyor. Aşağıda manga sayfası. http://www.turkcraft.com/One_Piece/783/17 10 Dofu dövmüyor da ne yapıyor? Luffy gear4ün süresi olduğunu bildiği halde çok fazla haki kullandığını bildiği halde öyle oturup konuştular demek? Bize gösterilmemiş olabilir ama luffy gear 4e geçtikten sonra gear 4 bitene kadar hep gear 4de kalıyor. Luffynin gear 4ü bitttiğinde kalan süre sadece 14 dakika: http://www.turkcraft.com/One_Piece/787/2 10 dakika dinleniyor ve son 4 dakikada da yeniyor. Bak manga sayfaları verdim. gearü açtığında 1 saat var. Gear 4 bitip sabo tarafından kurtarıldığında 46 dakika geçmiş bile. 10 dakika dinlenip geri geliyor ve son 4 dakikada da yeniyor. Toplam 50 dakika gear 4 modunda kalıyor. Nerede uydurma?

- Ace dof seviyesi değil mi? Bu senin görüşün bence aynı seviyedeler. Bu tamamen kişisel görüş. Kendi görüşünü kesin gibi sunma.

- Son cümlen de beni destekliyor. Luffy daha dofu tek yumrukta indiremiyorken, bir amiral neler yapıyor? Ben hiç bir zaman hayal dünyamdan yazmam bu sadece sizin gibi fanların düşüncesi.
Ok. Ayrıca şu forumda bana fan diyebilecek en son kişilerden birisi sensin. Forumca ünlüsün bu konuda, biliyorsun değil mi? :)

Sen de ünlüsün gayet iyi biliyoruz. 8 yıldır takip ediyoruz burayı. Bak yukarıda senin hayal dünyanı yıkan mesajları manga sayfaları ile gösterdim. Bence kimin hayal dünyasında yaşadığı ortada. İyi forumlar.
Haşa, ben senin yanında çırağım hala. Ama öğreniyorum yavaş yavaş. :/

Valla senin iddialarına ben mangadan örnek gösterdim. Luffy 1 saate yakın dövdü mü? Dövdü. Sen o kadar değil senin uydurman dedin. Ben yanlış biliyormuşum haklıymışsın demen gerekmez mi?

Rayleigh ölüm adam dedin. Ama kizaru bu ölüyü geçemiyor? Garp rayleigh için marine 2 efsane ile baş edemez dedi mi? Garptan iyi mi tanıyorsun? Neresi ölü? Neden çıkıp evet ben bunları unutmuşum pardon demiyorsun?

Çok mu zor yani bunu söylemek?

@shounensever43 ace logia olduğuna göre elemente geçebildiğine göre neden haki bilsin ki karşısındaki logia bile değil? 2 taraf da birbirine zarar verebilir. Ayrıca ace logia olduğu için kontrol de edilemez. Elemente geçer kurtulur. E o zaman gayet denk dövüşebilir?
Bir saate yakın dövdü kısmına karşı çıkıyorum ben. 1 saat boyunca dayak yediğine dair bir ibare yok mangada, ya da ben göremedim diyeyim.

Rayleigh ise son sahnelerde baya baya totosundan nefes almaya, terlemeye başlamıştı. Dövüş biraz daha devam etse Kizaru'nun yeneceği gayet açıktı bence. Doğal yani bu da. Adam yıllardır eline kılıcını almamış, kendini içkiye, hatunlara vermiş. Anormal bir şey yok ki burada.

Bir şeylerde boşuna direten birisi değilim, inan bana. Çok tartışmada hatamı gösterenler oldu ve kabul ettim ben de. Fakat bu tartışmada yanlış bir kısım göremiyorum kendimde.

Çeviri için eline gözüne sağlık. Ayrıca wikiada, Volume 1000 de hakkında bilgi verilen ve seriye dahil olan karakter bilgileri yer almıyor sanırım.

Mesela, Zephry 42 yaşıda iken Akainu (23 yaşında) ve Kizaru (26 yaşında) donanmaya katılıyor. İkiside o zaman canavar olarak anılıyormuş. 2 yıl sonra yani Zephry 44 yaşında iken Aokiji (19 yaşında) donanmaya katılıyor.

Dosta normal korku düşmana ölüm korkusu veriyorlar. :a:

Hükumetin en büyük kozlarından, en ciddi tekil silahlarından bu unvan. Forumda çok gömülüyorlar, hakları yeniyor. Bazıları da arşa kadar yükseltiyor tabi. :/
Hakları olan hükumetin en cevval adamları olmaları, isimleriyle bile korku salabilmeleri. Yonkou rütbesinden sonra en yüksek gücü barındıran rütbe amiral rütbesidir. Tek tekte bir yonkou ile kapışacak birileri varsa amiraller de onlar arasındadır, bir güç seviyesidir.
Hep gözüme çarpıyor, yonkou sağ kolları=amiral deniyor. Öyle bir şey yok. Olsa olsa sağ kol =/< amiral olabilir. :/

Dof fanları çok gömüyor amiralleri. Baya çol çocuk seviyesine indirdiler Doffy'yi amiral dengi görebilmek için. Amirale herkes atar yapar, ama herkes ellerinden sağ çıkamaz. Shichi vurdu mu dikiş atarlar, amiral vurdu mu toprak atarlar. :a:

ek: Eline sağlık Smoker keke, yine çok iyi çeviri olmuş. Z reyizi unutmaman da ayrı incelik. Nalet Oda şunu seri içinde konuşsa da artık bu filler tartışması bitse. :/

G4le amiral üstü mü oldu. Desene dof amiral üstü adama karşı bile 1 saat boyunca dayak yemesine rağmen ayağa kalkabiliyor ve bilincini kaybetmiyor. İssho zarar vermek istese merak etme verirdi. Ne g4müş yav. Akainu dof ayarı adamı tek yumrukta deliyor öldürüyor. Birisi jozuyu buza sokup perte çıkarıyor. Diğeri rayleighle kapışıyor. Luffy ise 1 saat boyunca vurduğu dofu alamıyor ama g4 formu amiral üstü oluyor. Amiral üstüne yonkou diyoruz. Bir yonkou acaba dofa 1 saat boyunca vurur mu?
Evet öyle.Aynı seviyelerin adamları 10 gün dövüşüyorsa 1 saatlik dövüş çok görülmemeli.Akainu adam kendini siper ettiği için tek hamlede alabiliyor.Yoksa yavaş alsın o kadar kısa sürede.Amiral üstüne yonko demiyoruz nereden duymuşsan yanlış duymuşsun. :) Yonko 1 saat uğraşmaz 2 yumrukla alır elbette.O yüzden yonko.Amiraller ile arasında o kadar az fark var sanmayın.

Ace Doflamingo seviyesi mi?Ray eskisi kadar güçlü mü.Akainu Ace önüne kabak gibi geçmeden de tek yumrukta onu öldürebilirmi?Jozu dikkatsizlik etmese hemen donar mı?Sorular sorular :/
Sorulması gereken bütün soruları sormuşsun tebrik ederim.Bunlar hep atlanıyor nedense.Millet sadece sonuca bakıyor.

Çeviri için eline gözüne sağlık. Ayrıca wikiada, Volume 1000 de hakkında bilgi verilen ve seriye dahil olan karakter bilgileri yer almıyor sanırım.

Mesela, Zephry 42 yaşıda iken Akainu (23 yaşında) ve Kizaru (26 yaşında) donanmaya katılıyor. İkiside o zaman canavar olarak anılıyormuş. 2 yıl sonra yani Zephry 44 yaşında iken Aokiji (19 yaşında) donanmaya katılıyor.
O bilgiler sadece karakterlerin özel sayfalarında var. Onların çevirilerinde olduğundan, buraya eklemeye gerek görmedim. Genel bilgi verdim sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık