Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Amiraller

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Dosta güven, düşmana korku veriyorlar.

Kullanılan: 199 76.2%
  • Fazlasıyla abartılıyorlar.

Kullanılan: 62 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    261
@H1dalg0
Logia saldırılara Haki eklenmeme olayı kesin mi? Kuzan direkt ekler zaten, saldırıları katı sayılır. Kizaru ışın kılıcı yapan birisi, bu bir ipucu bence. Haki dezavantajı akışkan magmada var diyebiliriz ama meyvenin seviyesi Oda onaylı top. Magmayı haki ile daha basınçlı hale getirip yükseltebilir yine de. Logia'nın avantajı sonsuz olmasıdır. Logia ve iyi Haki ile günlerce dövüşebilir karakterler ama haki tükenen bir şey. 10 puan seviyesi her zaman korunmaz. Luffy 10 dakikada bitiyorsa Kaido da 1 saatte biter, 10 saatte biter.
Seninle hep aynı noktaya geliyoruz. Ve sen hep bu soruyu soruyosun. Logia saldırılara Haki eklenmeme olayı kesin mi? Şu anda aksi bişey görmedik benim bildiğim kadarıyla.

Kata ilk Logia çıktığında aynı mesele patlamıştı bu logia olamaz diye epey muhabbet döndü sonra özel per olarak düzeltildi meyve.

İstersen @Smoker soralım. O benden daha iyi biliyor mangayı. Birde o yorumlasın.

Seninle hep aynı noktaya geliyoruz. Ve sen hep bu soruyu soruyosun. Logia saldırılara Haki eklenmeme olayı kesin mi? Şu anda aksi bişey görmedik benim bildiğim kadarıyla.

Kata ilk Logia çıktığında aynı mesele patlamıştı bu logia olamaz diye epey muhabbet döndü sonra özel per olarak düzeltildi meyve.

İstersen @Smoker soralım. O benden daha iyi biliyor mangayı. Birde o yorumlasın.
Şimdiye kadar açık bir şekilde Logia tabanlı bir saldırıya Haki eklendiğini görmedik.

Amiraller'in savaşta yaptığı savunmayı saymazsak, Logia tabanlı bir güce sahip birinin Haki kullandığı en net sahne burası;

Gördüğümüz gibi Smoker'ın haki kapladığı kısım normal yumruk şeklinde, sadece dumanın itiş gücünü kullanarak vuruş etkisini arttırıyor. Yani duman olan kısmına değil, kendi yumruğuna haki basıyor.

Bir de net olmasa da, yukarıdaki sahne var. Sabo muhtemelen burada ayağına haki basıyor. Alev formu yok, botları görünüyor sadece.

Luffy'ye kalıcı yara bırakan, psikolojisini bozan, az kalısın hayelerini öldüren adamla Luffy değil Sabo dövüşecekmiş. Dragon dense anlarım adamların bir geçmiş var. Çakma Ace'in yapacağı en büyük icraat Lucci ile savaşmak olur.

Luffy Akainu'yu karşısında görse Oden görmüş Kaido gibi olur.

Luffy'nin hayali dünyanın en özgür insanı olmak, Akainu'nun adaleti ise mutlak adalet.
Bir de buraya Albert Camus abimizin lafını bırakıyorum
Daha şimdiden Kaido'ya hasar bırakabilecek seviyede bir saldırı gücü olan adam 2-3 arc sonra Akainu'yu toppppp gibi sektirir. Luffy övmüyorum mantığının yanlışlığını ifade ediyorum. Bu Zoro için de geçerlidir. 2-3 arc sonra amirallerle uğraşmaz bu adamlar.

Daha şimdiden Kaido'ya hasar bırakabilecek seviyede bir saldırı gücü olan adam 2-3 arc sonra Akainu'yu toppppp gibi sektirir. Luffy övmüyorum mantığının yanlışlığını ifade ediyorum. Bu Zoro için de geçerlidir. 2-3 arc sonra amirallerle uğraşmaz bu adamlar.
Reyiz son 5-6 bölümdür sürekli Enzo=Amiral diyorum. Yok öyle şey olmaz diyorlar.

Reyiz son 5-6 bölümdür sürekli Enzo=Amiral diyorum. Yok öyle şey olmaz diyorlar.
Ben de 2 senedir Zoro, Wano sonu amiral diyorum. Bana süreçte;

Zoro sonu Wano amiral
Amiral sonu Zoro Wano

şeklinde eşlik eden(!) ve destekleyen(!) herkese teşekkür ediyorum. Herkes alacağını almıştır ;)

Amiral ve Yonko arasında güç ilişkisi tam olarak bilinmiyor. Senin için Yonko>Amiraldir benim için farklıdır. Zoro konusuna gelirsek seri sonunda bile Amiral ve ya Yonko ayarı olması düşük ihtimal.
Kafanda kurduğun güç dengesi var ya... Heh, onları yık; yeniden kur :byee:

Bence bu Amirallerin artık bizim tayfa ile vs atma gibi bir şansı yok. Son savaşta Sabo ya da Coby Akainu'nun kelleyi alır.

Hele hele Wano Arc'tan sonra Luffy 1v1 yonko indirirse bunlar artık rakip bile olamazlar bu adamların sonu bizim tayfanın elinden olmayacak.

Amiralleri severim,sayarım ama şu ana kadar gördüklerim ile imparatorlar kadar güçlü olmadıkları kanısındayım.

Bunu deme sebebim korsanları sevip,denizcileri sevmemem değil.

Bir Kuzan'a bakıyorum,bir Kaido'ya bana Kaido daha sağlam geliyor.

Ve ya bir Kizaru'ya bakıyorum bir de Koca Ana'ya ve bana Koca Ana daha sağlam geliyor.

Tabii,Garp gibi istisnalar olabilir,neden olmasın,denizcilerden imparator ve ya kk gücünde bir adam çıkamaz diye bir kural yok ama şuan ki amiraller bana o izlenimi veremediler sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık