Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Akatsuki Takımı vs Hokage Takımı

Hangi takım alır ?

• Kullanılan toplam oy
    34
Tamam,teşekkürler.

Bende onun için sordum. Adamın gençliği için shibobilerin tanrısı deniyor. Gençliği olsaydı pek çekişmeli olmazdı.Şuanda da hokegeler alır bence. Karşıda Obito ve pain harici hokegelere sorun çıkartacak biri yok. Obito'nun white mask halini Minato alır gibi. Pain'i ise Tobirama alır. Geri kalanları ise zaten Sarutobi ve Tsunede alır. Eğer meydan savaşı da olursa Minato ve Tobirama gibi iki hızlı adam çok iş yapar. Tsunade Katsu sayesinde hokegelere destek vereceği için o ölmeden akatsuki biraz zor kazanır. Tsunade'ninde bu kadar adamın içinde ölmeyeceğini düşünüyorum. Kisame zaten pek bir şey yapamaz burada. İtachi'nin ise tsukiyomi ile bu kadar tecrübeli adamları genjutsu altına alabileceğini sanmıyorum. Obito ve pain ise bu kadar adamın karşısında dayanamaz.
Obito'nun White Mask halini Minato alır, çünkü daha önceden yerleştirdiği mühür kaybolmuyor. Yani Kamui'ye şimdiden çözüm üretmiş vaziyetteler.

Itachi için ise Tobirama çok kötü eşleşme, adamın Uchiha'lardan daha çok bilgisi var klan üzerinde.

Naruto özletti ya keşke Burrito olarak değil de Hashirama-Tobirama+ erken Hiruzen dönemi olarak devam etseydi...
Boruto okumadım ama hakkında yapılan yorumlar pek iyi değil. Belki daha ilerki bir zamanda geçen seri yapsa daha düzgün olurdu.Naruto Sasuke efsaneleşmiş eceliyle göçüp gitmiş falan..gerçi o zamanda pek ilgi görmeyebilirdi seri.

Peki sasuke'nin rinnesi Madara'nın rinnesinin bir üst kademesi mi? Şharingandaki noktalar vardı sasuke'nin rinnesinde. Sasuke o rinneyle limbo kullanabilir mi?
Bana göre Madara teknik bilgisi daha yüksek olduğu için daha iyi bir rinnegan kullanıcısı.

Sasuke'yi orijinal seride rinnegan ile çok fazla göremedik, çünkü daha adapte olmamıştı. 9 Bijuu'ya Chibaku Tensei yapması var bir, bir de Naruto savaşında Kyuubi çakrasını çekmesi. Yani biraz haksız rekabet Madara bu işe ömrünü vermiş, rinnegan'ın her haltını biliyor. Sasuke daha toy. :D

Onun dışında Sasuke'nin rinneganı bir üst level gibi Sharingan özellikleri de taşıdığından.

Bana göre Madara teknik bilgisi daha yüksek olduğu için daha iyi bir rinnegan kullanıcısı.

Sasuke'yi orijinal seride rinnegan ile çok fazla göremedik, çünkü daha adapte olmamıştı. 9 Bijuu'ya Chibaku Tensei yapması var bir, bir de Naruto savaşında Kyuubi çakrasını çekmesi. Yani biraz haksız rekabet Madara bu işe ömrünü vermiş, rinnegan'ın her haltını biliyor. Sasuke daha toy. :D

Onun dışında Sasuke'nin rinneganı bir üst level gibi Sharingan özellikleri de taşıdığından.

Bu 2 rinne arasındaki farkı sormuştum hocam.:)
Noktalar rinnenin bir üst kademesi gibi gösteriyor Madara'da çalmaya yeltendi ama sonuç alamadı.

Edit:şimdi gördüm sondaki mesajı.:D

Obito'nun White Mask halini Minato alır, çünkü daha önceden yerleştirdiği mühür kaybolmuyor. Yani Kamui'ye şimdiden çözüm üretmiş vaziyetteler.

Itachi için ise Tobirama çok kötü eşleşme, adamın Uchiha'lardan daha çok bilgisi var klan üzerinde.
Evet eşleşmeler akatsuki aleyhine. Yalnız şimdi farkettim de hokegeler diğer kagelere göre her dönemde üstünler. Hashirama zaten üstün, Tobirama'da o döneme göre ön plana çıkıyor, Sarutobi zaten zirve, Minato'da diğerlerinden üstün gibi değilse de ilk 2. falandır. Tsunade' de baya üstün ben ona sorun çıkartıcak bir Gaara'ı görüyorum. Konoha harbiden güçlü ya. Bir Kakashi sırıtıyor o da zaten torpilli hokage.

Boruto okumadım ama hakkında yapılan yorumlar pek iyi değil. Belki daha ilerki bir zamanda geçen seri yapsa daha düzgün olurdu.Naruto Sasuke efsaneleşmiş eceliyle göçüp gitmiş falan..gerçi o zamanda pek ilgi görmeyebilirdi seri.
Ya bir şeyler denemişler aslında ama Naruto ile alakasını büyük oranda kısmış yaptıkları. Artı olarak savaş görmemiş çocuklardan oluşan bir yeni dönem olduğundan Narutodaki karanlık havayı alamıyorsun lay lay lom geçiyor seri. Bunun dışında bir de teknolojik bir takım yenilikler denemişler fakat bu da Ninjutsu temelini el ayağa düşürmüş bir nevi. Zaten onun bir nevi benzeri normal Naruto'da da parşömen olarak vardı boş beleş bir takım işler işte. Dayanamadım yine kusura bakma :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık