Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Akatsuki Takımı vs Hokage Takımı

Hangi takım alır ?

• Kullanılan toplam oy
    34
Bu arada şöyle bir bilgi var, Tobirama'nın dövüştüğü 20 elit jonin Gokage'den daha güçlüymüş.(Hangi Gokage belirsiz.)

Aynı Tobirama için genç Hiruzen'den güçsüzdü diyor Mangaka.

Hiruzen reis. <3
:artiz:
la olum ne bu Hiruzen sevdası. Tsunade öldüğüne üzülmüyor bile. Avel lan o :d Tobirama ve Hashirama reistir.

Bu arada şöyle bir bilgi var, Tobirama'nın dövüştüğü 20 elit jonin Gokage'den daha güçlüymüş.(Hangi Gokage belirsiz.)

Aynı Tobirama için genç Hiruzen'den güçsüzdü diyor Mangaka.

Hiruzen reis. <3
Güzel bilgiler bunlar :D Her ne kadar Tobirama sama fanı olsam da ihtiyar Hiruzen kalbimizde ayrı yer kaplar. Zaten bu aralar Chunin sınavını izliyordum köy için sözleri pamuk kıvamına getirdi beni :D Dur animeden bir görsel vardı onu bulayım da buralar bir şenlensin :(

Bunun dışında Katsuyu + mührü serbest bırakılmış Tsunade Oba-chan için ne diyorsun? Çok eziliyor dişi sannin...

Güzel bilgiler bunlar :D Her ne kadar Tobirama sama fanı olsam da ihtiyar Hiruzen kalbimizde ayrı yer kaplar. Zaten bu aralar Chunin sınavını izliyordum köy için sözleri pamuk kıvamına getirdi beni :D Dur animeden bir görsel vardı onu bulayım da buralar bir şenlensin :(

Bunun dışında Katsuyu + mührü serbest bırakılmış Tsunade Oba-chan için ne diyorsun? Çok eziliyor dişi sannin...
Bana göre Tsunade göstergeleri en sağlam Sannin aga. Ama listede Jiraiya'dan geride benim. Çünkü fiziksel güç ve medikal yetenekleri çok sağlam ama diğer konularda çok bilgi verilmedi.

Pain savaşında kitlesel imha tekniklerinden binlerce kişiyi sağ çıkardı, üstüne Madara savaşında hiçbir Kage'nin yapamadığını yapıp 2 susanoo klonu hakladı, üstüne Jinton'u yükseltip 20 Susanoo klonu daha haklattı.

Çok güçlü kadın. Net olarak yüksek kage seviyesi. Tobirama'dan, Jiraiya'dan öyle çok geride değil bence.

Üstüne %10 katsuyu çağırırsa kolay kolay kaybetmez tanrısal karakterler hariç kimseye. :D

Bana göre Tsunade göstergeleri en sağlam Sannin aga. Ama listede Jiraiya'dan geride benim. Çünkü fiziksel güç ve medikal yetenekleri çok sağlam ama diğer konularda çok bilgi verilmedi.

Pain savaşında kitlesel imha tekniklerinden binlerce kişiyi sağ çıkardı, üstüne Madara savaşında hiçbir Kage'nin yapamadığını yapıp 2 susanoo klonu hakladı, üstüne Jinton'u yükseltip 20 Susanoo klonu daha haklattı.

Çok güçlü kadın. Net olarak yüksek kage seviyesi. Tobirama'dan, Jiraiya'dan öyle çok geride değil bence.
Bence de. Tsunade > Hiruzen hatta net olarak. :d Tobirama reistir

Tobirama'nın chakrası yeter. Eğer Rinne + sharingan obitoysa işler değişebilir. Rinnegan hafife alınacak bir göz de değil. Madara o rinneyle hokagelerı ağlattı yahu. Eh tabi Obito'nun rinneyi kullanım şekline bağlı. Ama Tobirama - obito desen ve rikoduosuz hali alınsa tobirama kesinlikle alacaktır. Ama rikoduolu hali baz alınıp + yenilenme mevzusu araya girince ne kadar kessende adam yenilenmeyle baya yoracaktır. Şu sahnede rasenganı yediği halde bir şey olmamış gibi ayağa kalkıp halen hepsine giriyorsa rikoduo hal hiç küçümsenemeyecek kadar tehlikeli.

Son düzenleme:
Madara ve Obito başlı başına sıkıntı.
Üstüne İtachi ve diğer ıvır zıvırları ekleyince iyice karışıyor işler.
Hashirama olsaydı hokage takımı rahat kazanırdı, ama şu durumda Akatsuki alır diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık