Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Akatsuki Takımı vs Hokage Takımı

Hangi takım alır ?

• Kullanılan toplam oy
    34
Eğer Jinch pathleri yanındaysa 6 bijuu ile tartışılabilir konu aslında. :D

Gerçi Hashirama ciddileşirse ne ifade eder bilmiyorum. :oleyo2:
Bilmiyorum ya Hokageler ciddi bir güç benim için. Hashi zaten manyak onu geç :D Pek görmediğimiz Tobirama reyiz bile 20 elit Kumo jonini ve Kurama chakralı Kinkaku'yu gömüp ölüyor. Ki kendisini dahi edoladığını düşünüyorum ben. Prime Hiruzen "Shinobi God" mertebesine ulaşmış birisi daha başka bir şey söylemeye gerek yok. Yondaime desen hızda aşmış birisi hatta 3.ye teknik bırakıyor. Hepsini geçtim Obito'nun olayını 3-4 hareket de öğrenip küsküyü verip yolluyor. Tsunade desen savaş arcındaki dağ kadar Katsuyu summonu ile Akatsuki'ye tek dalar desem ayıp olmaz sanırım. Ki o Katsuyu normal boyutu bile değil geldiği yerde daha ne kadarı var kim bilir :D

Akatsuki'nin olayına geçecek olursak bir Pain bir de Obito işte kayda değer isimler bu savaşta. Ki onlarda ne kadar yetenekli olsa da bu kadar canavarın arasında pek varlık gösteremez. İşte bir Obito kurtuluyor Dojutsusu ile ona da çare olarak Yondaime var. Yondaime olmasa bir düşünürdüm sanırım...

Bilmiyorum ya Hokageler ciddi bir güç benim için. Hashi zaten manyak onu geç :D Pek görmediğimiz Tobirama reyiz bile 20 elit Kumo jonini ve Kurama chakralı Kinkaku'yu gömüp ölüyor. Ki kendisini dahi edoladığını düşünüyorum ben. Prime Hiruzen "Shino God" mertebesine ulaşmış birisi daha başka bir şey söylemeye gerek yok. Yondaime desen hızda aşmış birisi hatta 3.ye teknik bırakıyor. Hepsini geçtim Obito'nun olayını 3-4 hareket de öğrenip küsküyü verip yolluyor. Tsunade desen savaş arcındaki dağ kadar Katsuyu summonu ile Akatsuki'ye tek dalar desem ayıp olmaz sanırım. Ki o Katsuyu normal boyutu bile değil geldiği yerde daha ne kadarı var kim bilir :D

Akatsuki'nin olayına geçecek olursak bir Pain bir de Obito işte kayda değer isimler bu savaşta. Ki onlarda ne kadar yetenekli olsa da bu kadar canavarın arasında pek varlık gösteremez. İşte bir Obito kurtuluyor Dojutsusu ile ona da çare olarak Yondaime var. Yondaime olmasa bir düşünürdüm sanırım...
Bu arada şöyle bir bilgi var, Tobirama'nın dövüştüğü 20 elit jonin Gokage'den daha güçlüymüş.(Hangi Gokage belirsiz.)

Aynı Tobirama için genç Hiruzen'den güçsüzdü diyor Mangaka.

Hiruzen reis. <3

Sarutobi'nin prime hali mi yoksa Orochimaru karşısındaki mi? Eğer prime hali ise hokegeler pek zorlanmaz, yaşlı ise zorlanarak yenerler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık