Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu Hangi Bölgeleri Tek Başına Alabilir?

Sizce?

• Kullanılan toplam oy
    199
Mochi vs Magma baya zıt gibi. Cracker ve diğer elemanlar yeterli gelir mi dersin yine de?

Akainu vs Dragona, Akainu derdim de Sabo olursa orası zor katılırım.
Dragon küçük görülüyor bence ya. Doğrudan Dünya Hükümetine karşı bir organizasyonun lideri yonkou seviye vardır bence. Shanks'tan altta kalmaz.

Mochi vs Magma baya zıt gibi. Cracker ve diğer elemanlar yeterli gelir mi dersin yine de?

Akainu vs Dragona, Akainu derdim de Sabo olursa orası zor katılırım.
Akainu'nun meyve ters gibi duruyor Kata'ya,Kata'nın hız,gözlem avantajı var ama o kadar kolay inmez uğraştırır.Yanındakilerle beraber indirebilirler gibi geliyor.Hatta bana kalırsa Anketdeki bölgelerden en güçlü olanları tüm kek ve Baltigo.

Akainu'nun meyve ters gibi duruyor Kata'ya,Kata'nın hız,gözlem avantajı var ama o kadar kolay inmez uğraştırır.Yanındakilerle beraber indirebilirler gibi geliyor.Hatta bana kalırsa Anketdeki bölgelerden en güçlü olanları tüm kek ve Baltigo.
Aslında Mihawku da alır gibi. Babunlar teke gider büyük ihtimal. Şu büyük olan babunda iş varsa vardır.

Peronanin da yeteneği Akainuya işlemez sanırım.

Tottoland ve Baltigo düşmez. Wanodan emin degilim.

Oven'in yeteneği bence işlemez. Iş Cracker ve Snack'de bitiyor gibi
Baltigo'yu alamaz. Mihawk'dan emin değilim. Diğerlerini alır.
Çok güzel yorum. :utan:

Aslında Mihawku da alır gibi. Babunlar teke gider büyük ihtimal. Şu büyük olan babunda iş varsa vardır.

Peronanin da yeteneği Akainuya işlemez sanırım.

Tottoland ve Baltigo düşmez. Wanodan emin degilim.

Oven'in yeteneği bence işlemez. Iş Cracker ve Snack'de bitiyor gibi

Çok güzel yorum. :utan:
:utaniyorum:

Çoğu yer Luffy'nin de tek başına alabileceği yerler zaten. Baltigo, Mihawk ve Wano hariç derim.

3 dakika sonra edit: Totto land'i de alamaz. Bir ihtimal ID.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık