Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Ajan Kuzan

Teori sizce nasıl ?

• Kullanılan toplam oy
    84
Eline sağlık güzel teori:alkis:
Kuma sabody de bizim tayfayı kurtardığı sırada çok önemli bir ayrıntı gerçekleşiyor.
Bildiğimiz üzere px makinaları kizarunun ışınlarından atabiliyor. Vegapunk meyveden güç alıp silaha monteledi.

Burda kuma px1 makinasını ışınlıyor. Fakat nereye yolladığı belli değil.
Tabi teoriye göre Devrimci lindbergh’in kucağına ışınlıyor.

Yeni bir icaada sahip olduğunu söylüyor vee

Dırım dırım

Lindbergh px1 sistemini çözmüş ve aokiji’nin meyve gücünü silahına eklemiştir.
Bu kısmı hiç düşünmemiştim güzel ayrıntı.
Geri kalan kısmın olabileceğini tahmin ediyordum. Tekradan eline sağlık güzel teori:alkis:

Eline sağlık. Son kısmı bu kadar erkenden çok iyi analiz etmişsin, tebrik ederim.

Geriye kalanları herkes konuştu, etti. İşi teoriye götüren kısım Kuzan değil Lindberg olmuş. :D

Lindbergh kısmı çok mantıklı geldi diğerleride kafama uyuşmuyor değil tutabilir. Eline emeğine sağlık.

Eline sağlık @Historia

Kuzan Sakazuki gibi birinin emrinde olmamak için ayrılıyor. Normal şartlarda Dünya hükümetine aşırı bir bağlılığı olmasa da belirli ölçüde adaleti sağladıklarını düşünüyor ve Garp'ın etkisiyle de olsa bir aidiyet duygusu var. Yoksa bu uğurda arkadaşını öldürmezdi.

Ama Sakazukiden dolayı denizcilerden ayrılsa da ayrıldıktan sonra kendi imkanlarıyla veya Dragonla iletişime geçtikten sonra Dünya Hükümetinin normal şartlarda da sağlam papuç olmadığını öğrenmiştir (smokerle yaptığı konuşmada da bu ima var) ve devrimcilere katılmıştır veya katılmasa bile kendi yolunu çizeceğini söyleyip, denizci olmasam da etkili şeyler yapabilirim diyerek faaliyetlerini gözlemlemek ve yerine göre müdahale etmek için BB'ye katılmıştır.

Baltigo olayında da geçmişten gelen bağı ve denizcilerden ayrıldıktan sonra görüştüğü Dragondan az ya da çok etkilenmesi sebebiyle haber uçurmuştur. Dragon da bunu fırsata çevirmiştir.

Kuzan ilerde Dragon'a yardım ettiği gibi Denizcilere de yardım edebilir. Daha çok kendi adaleti çerçevesinde hiç bir yere bağlı olmayan ajan konumunda görüyorum ben Aokiji'yi.

Lindbergh'i de ilk gördüğümden beri sadece sıcaklık ile oynayıp silah olarak kullandığını. Hatta soğuk atıcı gibi sıcak saldırılar da yapabildiğini düşünmüştüm.

Ancak Px detayı ile birlikte Vegapunk'un teknolojisini kopyalamış olmasına neden olmasın dedim. Üstelik devrimcilerin ağırlığı gözümüzde biraz daha artar. Bir şeyi kopyalamak da her babayiğidin harcı değildir.

Ve benim dülüncemin aksine Kuzan'ın -tamamen- devrimcilere katılmış olma ihtimalini de arttırdı bu durum. Tekrar eline sağlık.

Senin de eline sağlık @Alcatraz Kuzan reisi gömer gönmez vereceğiz alkışını : o)

Lindbergh kısmı çok mantıklı geldi diğerleride kafama uyuşmuyor değil tutabilir. Eline emeğine sağlık.
Sağolun :sapkali:

@justahuman dediğin gibi de olabilir çünkü kuzan dragon için çalışıyor demiyelim de daha çok beraber çalışıyorlar sanki. Kuzan devrimci sempatisyeni gibime geldi. Komutan olarak veya dragonun adamı olarak katılır mı bilemiyorum. Boruto animesini izledinmi bilmiyorum ama ordaki naruto-sasuke ilişkisi gibi olabilir. Naruto daha çok köyü yönetirken sasuke dışarda ajanlık yapıyor.

Teori fena olmamış, tebrikler.
Devrimciler olası gözüksede ben Sakazuki ile güzel bir senaryo hazırladıklarını düşünüyorum. Ama olaylar genelde ana karakterin lehine geliştiğinden ötürü devrimci çıkarsa da çok da şaşırmam doğrusu.

Sağolun :sapkali:

@justahuman dediğin gibi de olabilir çünkü kuzan dragon için çalışıyor demiyelim de daha çok beraber çalışıyorlar sanki. Kuzan devrimci sempatisyeni gibime geldi. Komutan olarak veya dragonun adamı olarak katılır mı bilemiyorum. Boruto animesini izledinmi bilmiyorum ama ordaki naruto-sasuke ilişkisi gibi olabilir. Naruto daha çok köyü yönetirken sasuke dışarda ajanlık yapıyor.
Evet ilk bölümlerini izlemiştim. Benim genel kanım da bu yön de işte. Ya geçmişlerinden ya da geçmişle beraber ayrılık sonrası edindiği bilgilerle devrimcilere karşı oluşan ekstra sempatiten dolayı yardım etti, edecek gibi. Ama teorin tutarsa daha çok devrimci olmuş diyebiliriz. Lindbergh'in böyle bir silah yapmasına bilerek katkıda bulunması demek olağan, acil olmayan bir durumda yardıma etmesi demek ve bu onu devrimci yapar : o)

Bakalın artık teorinin ne kadarı tutacak. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık