Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Ajan Kuzan

Teori sizce nasıl ?

• Kullanılan toplam oy
    84
Bende Kuzan'ın devrimcilerle bir münasebeti olduğunu düşünüyorum.Hatta son savaşta denizcilere karşı savaşacaktır.Lindeberg'in olayını okurken aklıma hiç Aok gelmemişti ama güzel bi detay yakalamışsın.Garp-Dragon-Aokiji'de ilginç bir tesadüf.Eğer Oda böyle bir şey yapacaksa aralarında bir geçmiş olduğunu bu yolla gösterebilir.
Aynen böylelikle 2 kişinin geçmişini birden hazırlamış olur hem dragon hem aokiji’nin.

Madem açtın konuyu bende destekleyecek + bir şey kondurayım şuraya...

Aokiji ünlü Japon aktör Yusaku Matsuda'dan esinlenilmiş. Yusaku Matsuda dedektif rolü ile ünlenmiş. Ve daha 39 yaşında gencecik bir fidan iken haya gözlerini yummuş.

Velhasıl kelam Oda'nın esinlendiği bu eleman oynadığı dizilerde de bu rolleri yapmış ve kendisinin pek uzun ömrü olmamış. Teorime göre bu eleman ajan, dedektif ve aynı zamanda ileride ölecek tek Amiral.

Madem açtın konuyu bende destekleyecek + bir şey kondurayım şuraya...

Aokiji ünlü Japon aktör Yusaku Matsuda'dan esinlenilmiş. Yusaku Matsuda dedektif rolü ile ünlenmiş. Ve daha 39 yaşında gencecik bir fidan iken haya gözlerini yummuş.

Velhasıl kelam Oda'nın esinlendiği bu eleman oynadığı dizilerde de bu rolleri yapmış ve kendisinin pek uzun ömrü olmamış. Teorime göre bu eleman ajan, dedektif ve aynı zamanda ileride ölecek tek Amiral.
Güzel :good: aokiji nin sonradan öleceğini ben de düşünüyorum. Buna müsait bir karakter.

Eline sağlık. Güzel teori olmuş. PX-1 seri açısından çok da önemli bir şey gibi görülmese de aslında çok önemli bir detay. Nereye gönderildiği tam bir muammaydı. Lindbergh olayı o yüzden çok mantıklı geldi. Tutabilir :good:

Eline sağlık. Güzel teori olmuş. PX-1 seri açısından çok da önemli bir şey gibi görülmese de aslında çok önemli bir detay. Nereye gönderildiği tam bir muammaydı. Lindbergh olayı o yüzden çok mantıklı geldi. Tutabilir :good:
böyle bir şey işlenebilirse güzel olur, güzel teori eline sağlık
Teşekkürler :sapkali: aynen px1 olayı aslında dikkate alınmayacak bir olay gibi görünse de çok önemli bir detay dediğin gibi. İşlenirse mükemmel olur. Hem aokiji hem dragonun bağlantısını öğrenmiş oluruz. Aokiji illa ki birine bağlı çıkacaktır. Tek başına bağlantısız birisi olarak çıkmasını istemem açıkcası.

Teşekkürler :sapkali: aynen px1 olayı aslında dikkate alınmayacak bir olay gibi görünse de çok önemli bir detay dediğin gibi. İşlenirse mükemmel olur. Hem aokiji hem dragonun bağlantısını öğrenmiş oluruz. Aokiji illa ki birine bağlı çıkacaktır. Tek başına bağlantısız birisi olarak çıkmasını istemem açıkcası.
Rica ederim :sapkali:Aynen katılıyorum. Aokiji'nin bir geçmişi var büyük ihtimal ve devrimcilere yakın olması bana da çok mantıklı geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık