Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sosuke Aizen vs. Herkes

Kim Galip Olur?

• Aizen

Kullanılan: 29 36.7%
  • Herkes

Kullanılan: 44 55.7%
  • 2 tarafta kaybeder

Kullanılan: 1 1.3%
  • Kararsızım

Kullanılan: 5 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    79

Adam “o kadar emekle topladığım espada’nın gücü sadece benim gücümden az çıktı” diyor.

Kendi indirdiği grup ilk 3 espadayı zor indirdi. Barragan kendi gücüne yenildi, starrk’a gölgeden kılıç girdi, harribel’i de Aizen’in kendisi kesti.

ben ankette kararsızım’ı işaretledim çünkü urahara, yoruichi, isshin, byakuya, zaraki ve mayuri de dahil.
Bana yenilirmiş gibi geliyor açıkçası. Ama düşünürsem espada’yı da solo alamamalı.

Hougyoku’ya güvenmeyip kendi gücünü fazla harcamasa, rakibi aşağılayıp dalga geçmekle uğraşmasa ne yapar bilmiyoruz. Urahara “benim tanıdığım aizen bi planı olmasa kendisine 2 kere dokunmama izin vermezdi” diyor. Vurmak da değil bakın dokunmasına izin vermiyor. Parmağınızla adama elinizi sürmek bile haram o kadar dikkatli biri bu. Ne yapacağı belli olmaz o yüzden.

Zaraki, Byakuya ve Mayuri plot gereği Heuco Mundo'da kaldı, yoksa Luppi bile Yammy'e gaç ordan ben dövüşecem çekiyodu da Yammy karşılık vermiyodu. Yoksa sahte Karakura savaşında Aizen çabucak tek kalırdı. Yamato falan kol kaptırmazdı. Aizen de kazanamazdı.

Bir nevi Gai takımının, Konoha yıkılırken görevde olması gibi.

Gotei 13 de yorgun olmayacak önceden vs atmadıkları için.
Velhasıl Aizen kaybeder. Ama çoğu kişiyi de saf dışı bırakır. En son 4 5 kişi kalır ayakta.
Bu yüzden adam milleti savaştırdı, Zaraki ve Byakuya'yı Heuco Mundo'da bıraktırdı. Zeki adam, çok zeki...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık