Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Against the Gods

Novel dünyasına yeni kapılan biri olarak, ilk tales of demons'la başladım, dayanamadım araştırıp 2. olarak I shall seal the heavens'te güncele geldim ve şimdi ATG'ye başladım. ATG'nin henüz başında olsam bile çok fazla kendini tekrar olması beni iyice soğuttu ilerde çok iyi olacağı su götürmez bir gerçek ama Novel'e yeni başlayan biri varsa ISSTH'yi one piece'den bile daha çok seveceğinizi düşünüyorum. Gerçek'ten olağanüstü bi seri.

Novel dünyasına yeni kapılan biri olarak, ilk tales of demons'la başladım, dayanamadım araştırıp 2. olarak I shall seal the heavens'te güncele geldim ve şimdi ATG'ye başladım. ATG'nin henüz başında olsam bile çok fazla kendini tekrar olması beni iyice soğuttu ilerde çok iyi olacağı su götürmez bir gerçek ama Novel'e yeni başlayan biri varsa ISSTH'yi one piece'den bile daha çok seveceğinizi düşünüyorum. Gerçek'ten olağanüstü bi seri.
coiling dragon tavsiye ederim eğer novel dünyasına girdiysen. Ben aslında Dark king de seviyorum ama yarıda kaldı.

coiling dragon tavsiye ederim eğer novel dünyasına girdiysen. Ben aslında Dark king de seviyorum ama yarıda kaldı.
Aslında ISSTH'ye başlamamın sebebi ATG'yi One piece, ISSTH'yi Naruto olarak görmemdi. One piece'i okursam diğerinden zevk alamam korkusuyla böyle bir şey yaptım ama galiba yanılmışım. ATG gerçekten abartılan gibi über bir seriyse onu sona bırakmak daha mantıklı olacaktır. Dark king listem'de vardı. Yarıda kaldıysa başlamama gerek yok. Sence nasıl yapmalıyım? ATG'den önce CD'yi okumak daha mı mantıklı ?

Aslında ISSTH'ye başlamamın sebebi ATG'yi One piece, ISSTH'yi Naruto olarak görmemdi. One piece'i okursam diğerinden zevk alamam korkusuyla böyle bir şey yaptım ama galiba yanılmışım. ATG gerçekten abartılan gibi über bir seriyse onu sona bırakmak daha mantıklı olacaktır. Dark king listem'de vardı. Yarıda kaldıysa başlamama gerek yok. Sence nasıl yapmalıyım? ATG'den önce CD'yi okumak daha mı mantıklı ?
Cd önce daha mantıklı ben en çok Dark king seviyorum da onun ingilizcesinde sıkıntı oldu. En içinde olacağım dünya o olurdu, herkesin hayalidir kıyametten sonra insanlığın ne yapacağı.

True martial world de güzel seri onu da tavsiye ederim.

Bir yerden başla hepsini okursun nasıl olsa.

Cd önce daha mantıklı ben en çok Dark king seviyorum da onun ingilizcesinde sıkıntı oldu. En içinde olacağım dünya o olurdu, herkesin hayalidir kıyametten sonra insanlığın ne yapacağı.

True martial world de güzel seri onu da tavsiye ederim.

Bir yerden başla hepsini okursun nasıl olsa.
Kıyametten sonraki dünya :) ilgi çekiciymiş. ATG'yi en iyisi sonra bırakmak dediğin gibi yapacağım.
Ama ISSHT'yı okumadıysan, çok şey kaçırmışsın demektir. : )

ATG kaliteli bir novel değil ki. Devamlı kendisini tekrar eden, ana karakterin gördüğü her kızı kaptığı, havadan gelen poweruplar ile dolu seri. İSSTH kaliteli bir seridir okumayan varsa kesinlikle okusun. CD novelını yazan adamın Desolate Era (Türkçeye Issız Çağ olarak çevrildi ve Türkçe çevirisi tamamlanmış bir seri) ve Lord Xue Ying serilerini tavsiye ederim.
Edit: Bu arada CD serisini Türkçe okumak için çelikten sinirlere sahip olmanız gerekiyor. Çevirinin güzel olmamasını geçtin bölümün arasına konulan çevirmen ve düzenleyici notları kanser etmeye yetiyor. Abartıyorsun diye düşünenler cilt 7 bölüm 22'ye bakabilir kırmızı renkle yazdıkları bölümle ilgisi olmayan kendi görüş ve düşüncelerinden ibaret

Son düzenleme:
ATG kaliteli bir novel değil ki. Devamlı kendisini tekrar eden, ana karakterin gördüğü her kızı kaptığı, havadan gelen poweruplar ile dolu seri.
ATG'nin ilk 900 bölümünü hiç bir novele tercih etmem. Kendisini tekrar etmeye 900' den sonra başladı. Ondan önce gayet kaliteli bir novel. Sonlarda da biraz bozdu haklısın ama hangi novel sonlara doğru bozmuyor ki?
Sonra havadan power up demişsin burası en saçma olmuş. Yun Che kadar azimli güç için uğraşan başka bir baş karakter daha görmedim. Hiç değilse ISSTH taki gibi nerden geldiği belli olmayn bir ayna ile milletin kıçını patlatmıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık