Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Against the Gods

Sen şu Eternal Divine Emperora bakar mısın ya. Hiç beklemiyordum neyse sıkıla sıkıla okuyordum son 20 bölümü sonunda biraz heyecan geldi. Void Law'ını öğrenip büyük bi ihtimal hepsini kurtaraibilir onların.

Sen şu Eternal Divine Emperora bakar mısın ya. Hiç beklemiyordum neyse sıkıla sıkıla okuyordum son 20 bölümü sonunda biraz heyecan geldi. Void Law'ını öğrenip büyük bi ihtimal hepsini kurtaraibilir onların.
Mars'ın onun yüzünden değil, bunun yüzüden değil cevaplarından sonra bu adam aklıma gelmedi değil. Adamların en dandiği de tam ortamını yakaladı he. Bakalım Yun Che oradan nasıl kurtulacak!? Ailesinin başına bir şey getirmez Mars umarım.

Bu arada MX'in durumu için ne diyorsunuz? Mars sanki sevilen karakteri gözden düşürme taktikleri deniyor gibi.

Mars'ın onun yüzünden değil, bunun yüzüden değil cevaplarından sonra bu adam aklıma gelmedi değil. Adamların en dandiği de tam ortamını yakaladı he. Bakalım Yun Che oradan nasıl kurtulacak!? Ailesinin başına bir şey getirmez Mars umarım.

Bu arada MX'in durumu için ne diyorsunuz? Mars sanki sevilen karakteri gözden düşürme taktikleri deniyor gibi.
YC'nin kötü duruma düşmesi için müttefiklerini azaltıyor şu an,eminim bir süre duygu çatışması falan yaşar sonra YC'nin başına çok kötü bir şey gelince sinir krizi geçirir ve kesin olarak hareme girer bunun dışında bir şey olacağını sanmıyorum

YC'nin kötü duruma düşmesi için müttefiklerini azaltıyor şu an,eminim bir süre duygu çatışması falan yaşar sonra YC'nin başına çok kötü bir şey gelince sinir krizi geçirir ve kesin olarak hareme girer bunun dışında bir şey olacağını sanmıyorum
MX normalde Yun Che'ye şimdiye kadar yaptığı şekilde davranacak biri değil anlatılanlara göre. Bunun üstüne bir de Yun Che'nin karanlık gücüne sahip olması ve Yun Che'nin bu saatten sonra gideceği yol ile dediğin şey kolay olmamalı diye düşünüyorum.

Alttaki arkadaş gibi düşünüyorum bende. Yun Che çaresizliği tatsın diye yalnız bırakma çabaları marsın. En kötü andada büyük bi ihtimal kurtarır onu M.X.
O değil bir tek Xia Qingyue'e kalıyor geriye onuda aradan çıkartmasın Mars şimdi. Zaten kadını resimlerde yok oluyor diye görüyordu.

MX normalde Yun Che'ye şimdiye kadar yaptığı şekilde davranacak biri değil anlatılanlara göre. Bunun üstüne bir de Yun Che'nin karanlık gücüne sahip olması ve Yun Che'nin bu saatten sonra gideceği yol ile dediğin şey kolay olmamalı diye düşünüyorum.
Mantıken senin dediğin gibi olmalı sonuçta bu kadın sırf kardeşi zehirlendi diye 5-6 düşük alem yok edip milyonlarca masumu öldürecek kadar manyak bir insan şimdi kalkıp bu olaydan sonra çok sinirlenip YC'den nefret etmeli ama işin içinde Mars olunca pek güvenemiyorum harem konusunu hep fazla basitleştiriyor ve mutlu sonla bitiriyor.Umarım yine öyle olmaz

Ironic olan şu ki alemin barışını sağladıklarını bütün canavarları dışarı attıklarını sanıyorlar. :D
Ama içeride en tehlikelisi kaldı Yun Cheyidi atmalıydılar.
Ne demiş Arya Stark.
"Leave one wolf alive and the sheep are never safe."

Alttaki arkadaş gibi düşünüyorum bende. Yun Che çaresizliği tatsın diye yalnız bırakma çabaları marsın. En kötü andada büyük bi ihtimal kurtarır onu M.X.
O değil bir tek Xia Qingyue'e kalıyor geriye onuda aradan çıkartmasın Mars şimdi. Zaten kadını resimlerde yok oluyor diye görüyordu.
Wechat mesajlarına göre Yun Che bundan sonra güç konusunda öyle birilerine bağlı olma durumunda olmayacak. Bu da olmayınca MX durumu nasıl sonuçlanacak görelim bakalım.

Şimdilik bir şey olmayacaktır ama Xia Qingyue'nin başına ciddi bir şeyler gelecek gibi görünüyor. Bununla birlikte Yun Che'nin Xia Qingyue'nin olmadığı bir yaşama ait rüya görmesi falan da var bakalım bunlar nereye bağlanacak!?

Ironic olan şu ki alemin barışını sağladıklarını bütün canavarları dışarı attıklarını sanıyorlar. :D
Ama içeride en tehlikelisi kaldı Yun Cheyidi atmalıydılar.
Ne demiş Arya Stark.
"Leave one wolf alive and the sheep are never safe."
O barışı sağladığına bin pişman olacak.

Şu an son tableti okuyup gördüğü rüyaları bile anlıyor. Şu an kızını gezdirme peşinde bizimkisi. Ama QİNGUYE ile alakalı ipuçları yakalamaya başladı. Meiyine koşa koşa gitti. Hatta ablasına ruh araması bile yaptı ne oluyor diye. Bundan sonra ne olacak göreceğiz artık.

Mars Gravity, sefiri Mad Snail'e özenmiş. 2022 itibariyle altı bölüm çıkarttı herif. Senaryoyu düşünüp, kurgu üzerinde çalışmak bu kadar uzun sürmemeli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık