Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Against the Gods

Hikaye o kadar battı ki. Bundan daha dip olamaz dedikçe bizi yanıltmayı başarıyor yazar. İlginç, çok ama çok ilginç. Henüz daha iki bin bölüm dahi olmamışken, novel nasıl bu kadar boka sarabiliyor aklım almıyor. Hani bu sürekli tekrar ya da karakter yetersizliğinden sebep değil. Bu bildiğin kurgu ve senaryo hatası. Bir novel yazarı, hikayeyi böyle kısa bir zaman diliminde nasıl bu kadar batırabiliyor? Hani 2k üstünde biteceğini farz etsek, gayet iyi bir sayı. Çok uzatmadan eldeki herşeyi açıklayıp güzel bir final ile hikayeyi tatlıya bağlayabilecekken yazar çok garip fantezilere girdi.

Hiçlik Uçurumu kadar içi boş bir şey çıkarttı. Qingyue'nin aslında ölmediğini geri gelebileceğini göstermek için o kadar aptalca bir işe kalkıştı ki. Sövdükçe sövüyorum, sövdükçe sövüyorum. O yüzden Ata Tanrıça saçmalığına girmek dahi istemiyorum, çıkamam yoksa...

Yun Che şu an o kadar boş bir karakter ki kimse nasılını açıklayamaz. Ulan hikayeyi nereden tutsan elinde kalıyor. Yazar biraz ünlü sayılabilir ama atg serisi çok ama çok kötü hale geldi, freni patlak kamyon misali yokuş aşağı gidiyor.

İlk 950 bölümlük ölümlü dünya kısmı(en az 3 kez baştan sona okumuşumdur) ne kadar iyiyse sonraki bin bölüm de bir o kadar kötü.

Ulan gece gece sinirlerimi bozdu yeteneksiz.

Hikaye o kadar battı ki. Bundan daha dip olamaz dedikçe bizi yanıltmayı başarıyor yazar. İlginç, çok ama çok ilginç. Henüz daha iki bin bölüm dahi olmamışken, novel nasıl bu kadar boka sarabiliyor aklım almıyor. Hani bu sürekli tekrar ya da karakter yetersizliğinden sebep değil. Bu bildiğin kurgu ve senaryo hatası. Bir novel yazarı, hikayeyi böyle kısa bir zaman diliminde nasıl bu kadar batırabiliyor? Hani 2k üstünde biteceğini farz etsek, gayet iyi bir sayı. Çok uzatmadan eldeki herşeyi açıklayıp güzel bir final ile hikayeyi tatlıya bağlayabilecekken yazar çok garip fantezilere girdi.

Hiçlik Uçurumu kadar içi boş bir şey çıkarttı. Qingyue'nin aslında ölmediğini geri gelebileceğini göstermek için o kadar aptalca bir işe kalkıştı ki. Sövdükçe sövüyorum, sövdükçe sövüyorum. O yüzden Ata Tanrıça saçmalığına girmek dahi istemiyorum, çıkamam yoksa...

Yun Che şu an o kadar boş bir karakter ki kimse nasılını açıklayamaz. Ulan hikayeyi nereden tutsan elinde kalıyor. Yazar biraz ünlü sayılabilir ama atg serisi çok ama çok kötü hale geldi, freni patlak kamyon misali yokuş aşağı gidiyor.

İlk 950 bölümlük ölümlü dünya kısmı(en az 3 kez baştan sona okumuşumdur) ne kadar iyiyse sonraki bin bölüm de bir o kadar kötü.

Ben Hiçlik Uçurumu oncesini final kabul edip seriyi okumama kararı aldım. Saçma sapan işler.

Kafasında kurduğu şeylere göre toparlamaya çalışırken iyice b*k etti sanırım. Çevirdiğim yarım bölüme acıyorum. :D

Ben Hiçlik Uçurumu oncesini final kabul edip seriyi okumama kararı aldım. Saçma sapan işler.
Aynen imparator olunca bitseydi bari. İki mırın kırın eder, yolumuza bakardık. Bu şekilde lanet bir şey oldu. Okuduğum yıllara harcadığım zaman yazık.

Kafasında kurduğu şeylere göre toparlamaya çalışırken iyice b*k etti sanırım. Çevirdiğim yarım bölüme acıyorum. :D
Yahu zaten arada bir kaç ay ortadan kaybolup bölüm çıkartmıyor. Geri gelip çıkarttığı bölümlerle de iyice bok etti seriyi, senden değilse.
Zamanında sevdiğim ve beklentilerim olduğu bir seriydi. Şimdi hiç okumasaydım keşke diyorum. Yazık.

Xiantiya okuyacaksanız demons diary bide a record of mortals journey to immortality okuyun üzülmezsiniz.
Han Li de "akıllı" bir MC ama anca o kadar, hikaye okuyucuya hiç bir şey vaat etmiyor. Ruhlar dünyasına yükseldiği bölümde bırakmıştım. Yeterli bir sayı ve cidden neden bu kadar met edildiğine anlam veremedim.

Kafasında bir şey var mı acaba, freni patlak kamyon gibi yokuş aşağı saldı gidiyor.
Diğer taraftan serinin leş mi leş hale döndüğü konusuna katılıyorum, sırf ilk bölümlerin hatrına bitsin diye okuyorum arada. Son noktada yazar hakkında düşüncem beceriksiz olduğu, değilse serisinden cidden nefret ettiği yönünde bitsinde gidelim kafasında. Ana karakteri de aynı yazarı gibi bomboş halde.

1600'lerden sonra saldım seriyi içine etmeye başladı ama şaşırmadım açıkçası çok nadir seriler o kadar sayılardan sonra okunabilir kalıyor.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık