Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ace'in Yerinde Luffy Olsaydı

sonuç ne olurdu?

• luffy kurtarılırdı denizciler gömülürdü

Kullanılan: 66 86.8%
  • luffy ölürdü

Kullanılan: 10 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    76

Marineford da Ace yerine Luffy yakalansaydı idam için sizce serinin gidişatı nasıl olurdu aceden dolayı Beyazsakal ve tayfası , Dragon,Shanks ve tayfası gelirmiydi kimler gelirse savaş nasıl sonlanırdı.

Luffy yakalansaydı ben bile giderdim savaşa :) Şaka bi yana kesin kurtarılırdı abi herkes gelirdi o zaman. Garp ace de bile zor dayandı luffy de düşünemiyorum. Luffy den dolayı ace beyazsakalı getirirdi dragon ve shanks banko olurdu ki bunlar savaşa yarıda dahil olmayacaklar en başta gelcekler. Marineyi silerlerdi öyle söylim mf deki denizcilerin bu gelen ekibe dayanma şansları hiç yok.

Luffy yakalansaydı ben bile giderdim savaşa :) Şaka bi yana kesin kurtarılırdı abi herkes gelirdi o zaman. Garp ace de bile zor dayandı luffy de düşünemiyorum. Luffy den dolayı ace beyazsakalı getirirdi dragon ve shanks banko olurdu ki bunlar savaşa yarıda dahil olmayacaklar en başta gelcekler. Marineyi silerlerdi öyle söylim mf deki denizcilerin bu gelen ekibe dayanma şansları hiç yok.
seri erkenden biterdi diyosun :D

Ace kesin giderdi. Ace gidince Wb de giderdi. Shanks kesin giderdi. Devrimciler giderdi büyük ihtimalle. Sabo, Dragon'a bence affet gitsin derdi ama Dragon giderdi. Kıran kırana olmazdı, biraz aşardılar denizcileri. Ama şuan Luffy aynı duruma girse; denizciler gömülür. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık