Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Kin'emon

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace

Mera mera meyvesinin kullancısı, hepimizin bildiği gibi ateş logiasıdır. Gol D. Roger'ın oğlu Luffy'nin üvey kardeşidir. Beyaz Sakal tayfasının ikinci tümen komutanıdır.

Heralde daha fazla şey söylemeye gerek yoktur Ace hakkında. Forumda bi çok kez artı ve eksi yönleri tartışıldı.

Kin'emon

Hakkında daha az şey bildiğimiz Kin'emon.
Kendisi bir Samuray. Fiziki yönden tayfadakilerden aşşa kalır bi yönü yok. Çok ilginç bir meyveysi var. Cisimleri başka cisimleri dönüştürebilme yeteneğine sahip. Ayrıca Kin'emon'un en az iki haki yetisine sahip olduğunu düşünüyorum.

Gelelim bu vs deki ana avantajına, kendisi ateşi kesebiliyor.

Kinemon bırakın ateşi, magmayı bile kesse Ace karşısında en ufacık bir şansı bile şansı yoktur.

Kinemon bırakın ateşi, magmayı bile kesse Ace karşısında en ufacık bir şansı bile şansı yoktur.
Sebep? Ben cümlenden birşey anlamadım açıkcası. Ateşi hatta magmayı kesiyor ama Ace karşısında bir şansı yok? Ace 'n de pek bir havası yok açıkcası. He tek farkı logia. Logia oldugu için kesemez desen yine bir nebze anlaşılabilir.

Sebep? Ben cümlenden birşey anlamadım açıkcası. Ateşi hatta magmayı kesiyor ama Ace karşısında bir şansı yok? Ace 'n de pek bir havası yok açıkcası. He tek farkı logia. Logia oldugu için kesemez desen yine bir nebze anlaşılabilir.
Kinemon'un çapı yetmez diyorum.Ace eli kolu bağlı bile Kinemon'u dayak manyağı yapar.

ZoroRoronoa

Ace alır. beyazsakalın 2 tümen komutanından bahsediyoruz burda ;) ha kinemon ateşi kesiyor derseniz ace yonkoya katılmadan öncede (meyvesizken) jinbei(eski shichibukai) ile beş gün boyunca kapışmış ve ayakta kalmış birisi ayrıyetten haki farkı var kinemonun hakisi yetmez.

kinemonun gücü bence kesinlikle bir avantajdır ancak o kadar güçlü biri olarak çizilmedi bence.

Ace alır. beyazsakalın 2 tümen komutanından bahsediyoruz burda ;) ha kinemon ateşi kesiyor derseniz ace yonkoya katılmadan öncede (meyvesizken) jinbei(eski shichibukai) ile beş gün boyunca kapışmış ve ayakta kalmış birisi ayrıyetten haki farkı var kinemonun hakisi yetmez.
Haki farkı? Ace haki bilmiyor. Meyvesiz? Ace zaten Hiken no Ace olarak ünlü olmuş o zamanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık