Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Dizi ve Filmler

Merhabalar,
Vizelerin bitmesinin ardından hemen dizi ve film maratonuna başladım ve çok övülen dizi ve filmlere baktım. Bazılarının abartıldığını düşündüm ve bu konuyu açmak istedim.
Evet ben başlayayım. Bence dizi olarak Stranger Things, How I Met Your Mother, Fargo, Mad Men abartılmış diziler. Film olarak da Star Wars, Schindler's List, Whiplash abartılmış filmler. Aklıma gelirse eklerim daha sonra. Umarım iyi bir konu olur.

6 filmlik Star Wars serüveninden daha yeni çıktım. Gerçekten çok sıkıcı bir seriydi ya :(
Özellikle 1999 daki film neydi öyle ya. Anakin övecez diye saçma sapan film çekmişler. Film bana küçükken hafta sonları tv de çıkan çocuk filmlerini falan hatırlattı. ( Evde tek başına falan)
1983 deki filmi de çoğunu atlaya atlaya izledim o da sıkıcıydı :(

Spartacus. Fazlasıyla overrated. Anlatılanla izlenilen arasında uçurum var.
Film olarak açık ara star wars. Hele ilk 3 lüsü (sıralamada 4-5-6) ne senaryosu, senaryo ne izleme zevki var. Bir trend olmuş gidiyor.

Hepsini anladım da Schindler's List ne alaka  :D Dizi olarak Game Of Thrones abartılmış bir seridir. Lost dizisi de çöp.

Hepsini anladım da Schindler's List ne alaka  :D Dizi olarak Game Of Thrones abartılmış bir seridir. Lost dizisi de çöp.
Aklıma çok film gelmedi o anda. Baya övdüler ben izlemeden önce filmi ama diğer yahudi katliam filmerinden farkını göremedim. Abartılmış bir filmdi bana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık