Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Valla sayenizde Luffy'den soğuyoruz.

Ace ana karekter olacaktı diye bir tane yorum at bakalım ? En fazla Ace daha fazla potansiyele sahipti demişizdir ki bunun sebebi de boru değil babası Roger.

Yok yaptığı işler hatalıymış şöyleymiş böyleymiş. Ne yapacaktı, Teach kendi tayfasından adam öldürünce oo olsun ben yoluma bakayım mı diyecekti ?

Bir Game Of Throne bir Onepiece, ölmediğin sürece istediğin kadar hata yap sıkıntı yok ama ölürsen sıkıntı büyük :hhh:

Ace'nin yenildiği bir Teach ve Akainu varken ki bu iki karekterinde doğrudan Ace'ye karşı avantajları varken adamı tutup itin bir yerlerine sokuyorsunuz gene sesimiz çıkmıyor sonra kalkıp böyle saçma sapan yorumlar atıyorsunuz.
Hahahahahah, Flambe'nin potansiyeli > Zoro çünkü annesi Big Mom.

Sen beni yanlış anlamışsın hocam :D ben o 88 kişi yani %25 sanji fanıdır demedimki, Sanji fanı olmasada kişi Amiral>Mihawk düşünebilir, Ama üye sanji fanıysa bu olasılık artıyor. yani 2 ayrı anket açsak birine sadece Sanji fanları katılabilse diğerine Herkes, ne kadar alakasızda olsa Mihawk'ın güç sonuçları 2 anketdede farklılık gösterir, ve bil bakalım hangisinde daha zayıf çıkar :D

Bunu aslında Sanji fanları için değilde Zoro hater'ları için diyebilirdim, ama gel gelelimki Zoro hater'ları pastasının en büyük dilimi Sanji fanlarına ayit.
Şu çıkarımların sadece beni anlatıyor la nasıl bir etki bırakmışsam :D
Sanji fanları çok naiflerdir :D

Doğru Roger'in 100 tane evladı var haklısın :good:
Ne kadar çoksa potansiyel o kadar az mı dağılıyor? Yoksa ilk evlat bütün potansiyeli sömürüyor da geri kalanına az mı kalıyor? Perospero > Katakuri?
Ha bak şunu da unutmuşum, Roger basbayağı topuklamıştı değil mi Kocana'dan? Flambe > Ace. Gözlerimi açtığın için teşekkür ederim kırmızı terör.

Hahahahahah, Flambe'nin potansiyeli > Zoro çünkü annesi Big Mom.
Potansiyelin aile ile ilgisi olduğu kesin gibi şimdi. Fakat her karakter bu potansiyeli ortaya çıkaramıyor veya her karakterin potansiyeli bir olmuyor bu seride. Ailesi belli olan karakterlerden de anlayabiliriz bunu zaten. Monkey D. ve Charlotte ailelerini net olarak gördük. Vinsmoke'larda da bu az çok geçerli yani bir karakter güçlü olduğu zaman muhtemelen onun ailesi de güçlü çıkıyor veya başka olaylarla gün yüzüne çıkıyor genelde.

Ne kadar çoksa potansiyel o kadar az mı dağılıyor? Yoksa ilk evlat bütün potansiyeli sömürüyor da geri kalanına az mı kalıyor? Perospero > Katakuri?
Ha bak şunu da unutmuşum, Roger basbayağı topuklamıştı değil mi Kocana'dan? Flambe > Ace. Gözlerimi açtığın için teşekkür ederim kırmızı terör.
Şu yazdıklarına cevap vermeye lüzüm görmüyorum, aha benim söylediğim ortada, senin verdiğin tepki ortada, vukuatımızı yazdık :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık