Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Ace'in 3, 5 fanından biriyim forumda ki. Anlamıyorum nasıl soğuttuk sizi Ace-kun'dan?

Ankete gelecek olursak, kesinlikle Luffy. Foruma üye olmadan önce çok severdim. Hala severim. Ama malum kişiler yüzünden biraz soğudum kendisinden.

Zoro fanlarının da, Zoro ile Luffy'i eşit görme çabaları biraz sinir bozucu oluyor.
Luffy ve Jinbe dışında soğuduğum karakter yok listede. Nedense çoğunu da severim. :D
Belki günlük sebeplerden dolayı son seçenek olarak Ace'yi işaretledim. Bu seride ölebilmeyi başardığı için sempatim de var biraz. :oops:

Edit: Şimdi hatırladım. Ace son derece mutlu öldü diyenler vardı. Bence babası, kardeşi ve tayfası için korkarak öldü. Sondaki mutluluk ani bir şeydi. Zaten savaş boyunca titredi çocuk.

Son düzenleme:
Aralarında en sakinleri kesinlikle Sanji fanlarıdır. Hiç sorun çıkarttıklarını görmedim. :D Zaten az oy almışlar.
Sanji fanlarının (çoğunluğu), Sanji'yi övmekten çok Zoro, Mihawk ve kılıç ustalarına çamur atıyor :D mesela sitedeki Mihawk anketinde üyelerin %75'i mihawk'ın en az amiral seviyesinde olduğunu düşünürken, bu %75' içinde Sanji fanı pek çıkmıyor. onun yerine Vista'ya kırdırıyorlar Mihawkı, en iyi hallileri eşit görüyor :D

Bunun sebebinin, Sanjinin 2y'den sonra pek birşey yapmamış olması olduğunu düşünüyorum, 1-2 arc'a Sanji parladıktan sonra gör sen fanları :d (umuyorum parlar) yoksa vay kılıç ustalarının haline.

Dipnot: Tayfadan Sanji, Zoro, Luffy, Franky, Brook hepsinin fanıyım ayırmam ayrı ayrı severim.

Ace'in 3, 5 fanından biriyim forumda ki. Anlamıyorum nasıl soğuttuk sizi Ace-kun'dan?
1) Ace fanları -ne yazık ki- epey fazla.
2) Utanmasalar Ace ana karakterdi Odanın kalemi kaydı ondan öldü yoksa alemde onu tutacak kimse yoktu diyecekler. Oda kendisi karakteri öldürtmek için kurguladığını hatta belki de daha önce öldürteceğini itiraf ederken önemli bi kesim adamın hem yere göğe sığmayacağı için öldürttüldüğünü iddia ediyor hem de yaptığı her salaklığa bi adamlık, delikanlılık katıp bahaneler uyduruyorlar. Adamın her işi hatalı her elini attığını kurutmuş, kendisini bağışlayan adamı defalarca kalleşçe öldürmeye kalkmış sonra mecburen kabullenip tayfasına girmiş bu sefer de emirlerine karşı gelmiş, yetmemiş eline yüzüne bulaştırdıktan sonra kurtarılmasına rağmen yine bi çuval incirin içine etmiş. Resmen her değdiğine zarar vermiş herif. Maldı falan ama severim diyenlere lafımız yok da alemde tekti denilirse soğutur tabi.

Sanji fanlarının (çoğunluğu), Sanji'yi övmekten çok Zoro, Mihawk ve kılıç ustalarına çamur atıyor :D mesela sitedeki Mihawk anketinde üyelerin %75'i mihawk'ın en az amiral seviyesinde olduğunu düşünürken, bu %75' içinde Sanji fanı pek çıkmıyor. onun yerine Vista'ya kırdırıyorlar Mihawkı, en iyi hallileri eşit görüyor :D

Bunun sebebinin, Sanjinin 2y'den sonra pek birşey yapmamış olması olduğunu düşünüyorum, 1-2 arc'a Sanji parladıktan sonra gör sen fanları :d (umuyorum parlar) yoksa vay kılıç ustalarının haline.

Dipnot: Tayfadan Sanji, Zoro, Luffy, Franky, Brook hepsinin fanıyım ayırmam ayrı ayrı severim.
Forumda aktif Sanji fanı 4-5 kişi falan herhalde.Mihawk konusunda yüzdelere falan girmeyecem amiralleri yenemez diyen 88 kişi imiş.Değil şimdi şu KF'nin ömrü boyunca bu kadar Sanji fanı olmamıştır.Yani çıkarımların baştan aşağı ofsayt :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık