Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Açıklanan Kesin Ödüller

" örnek olarak kücük bir cocuk olan robin,antik yazıyı okuyabildigi için :beli: 69,000,000 baslangıc ödülünü daha cocukken almıstır. "

79 değilmiydi o :D..

" örnek olarak kücük bir cocuk olan robin,antik yazıyı okuyabildigi için :beli: 69,000,000 baslangıc ödülünü daha cocukken almıstır. "

79 değilmiydi o :D..
iki iş yeri ve yüksek lisansla ugrasıp, vakit bulup birde böyle konularla ugrasınca... arada ister istemez hatalar oluyor :D orayıda okudum wikiadan ama, genelde kendi cümlelerimi kullandım,o yüzden ilk basta cok daha fazla hata vardı:flaugh:kaynamıs robinin ödülüde,o kadarda kontrol etmeme ragmen ;)

iki iş yeri ve yüksek lisansla ugrasıp, vakit bulup birde böyle konularla ugrasınca... arada ister istemez hatalar oluyor :D orayıda okudum wikiadan ama, genelde kendi cümlelerimi kullandım,o yüzden ilk basta cok daha fazla hata vardı:flaugh:kaynamıs robinin ödülüde,o kadarda kontrol etmeme ragmen ;)
Geçen seferki karavanalardan sonra sırf hata bulmak için okudum bu sefer :ehe: (başardım nihayet, artık huzur içinde konudan ayrılabilirim :D)

chinjaouyu eklemiştim zaten,lawıda shicibukailerden attım :D

Doflamingo Shichibukailikten düşse ve yaptıkları öğrenilse acaba kaç milyon eder ? :T Rekor kırar herhalde. :cool:
temiz 550.hatta bence ace ve chinjaoyuda astırı e.oda temiz 600 eder.çünkü aynı ödül asgaı yukarı bizim saf oglanada verilecek gibi duruyor.ama muhtemelen dresrosada en yüksek ödülleri amiral olmasa issho ve devrim ordusunda oldugundan ve gücüde hesaba katılınca sabo alırdı:good:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık