Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Açıklanan Kesin Ödüller

Süpernovaların ödülleri iyiymiş.O değilde Crocodile ödülünün 81.000.000 dan çok fazla olması lazım o ödül ona yakışmıyor.Bunun dışında Ace in ödülünün en fazla olması tuhaf geldi. Ama şu da var Ace demekki çok önplana çıkmış diğerleri biraz sessiz sakin kaldığındandır.
Adam Wb tayfasında 2.tümen komutanıydı olsun o kadar:)
Gerçi daha son KK'nın oğlu olması da var ama onu dahil etmişlermidir bilmiyorum.

Wb tayfasında 2.tümen komutanı olmak ödülün fazla olmasını mı gerektiriyor. Ama ödülünün büyük çoğunluğu Roger in oğlu olduğundandır dediğin gibi. Yoksa Pekoms ta Bigmam ın tümen komutanı ama 330.000.000 muş.
WB ile Big Mom arasında da fark vardır tabi, sonuçta WB Dünyanın en güçlü adamıydı.

Süpernovaların ödülleri iyiymiş.O değilde Crocodile ödülünün 81.000.000 dan çok fazla olması lazım o ödül ona yakışmıyor.Bunun dışında Ace in ödülünün en fazla olması tuhaf geldi.Çünkü oradaki bir çok karakterden güçsüz Ace.Ama şu da var Ace demekki çok önplana çıkmış diğerleri biraz sessiz sakin kaldığındandır.
Ace'in ödülü "açıklanan en yüksek" yoksa serideki en yüksek ödül büyük ihtimalle Dragon'a ait. Bu arada ödülü açıklananların hepsinden güçlü Ace.

Eyvallah, eline sağlık.
Ancak aralarda paragraf boşlukları bırakırsan daha anlaşılır olabilir hocam.
son düzenlemeyi ben yapmadım modlar yaptı ben sadece üstüne resimleri ekledim birseye benzesin diye,aralık verince sayfa cok uzuyor.bir cok resmi kendim kırptım ama bazılarını daha kırpmam lazım onlarıda aksam yapayım az daha kısalırsa sayfa boyu dedigim bosluk bırakırım ve tesekkürler ;)

son düzenlemeyi ben yapmadım modlar yaptı ben sadece üstüne resimleri ekledim birseye benzesin diye,aralık verince sayfa cok uzuyor.bir cok resmi kendim kırptım ama bazılarını daha kırpmam lazım onlarıda aksam yapayım az daha kısalırsa sayfa boyu dedigim bosluk bırakırım ve tesekkürler ;)
Sayfa istediği kadar uzasın yahu, yazılanlar açık olsun yeter. Bir el atıver hocam, ben simetrik adamımdır, rahatsız oluyorum. :D

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık