Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Açıklanan Kesin Ödüller

aynı şey zoro'nun ödülünde de olmuştu,baloncuklara yazılmıştı ama sonradan düzelttiler:D
zoroyla oynamayı seviyor bence orda bir espri var,gözündede aynısını yaptı ;) 635 sayıda hata yapmayan adam nedense zoroda üst üste hatalar yapıyor :) zoro fanları sadece bizm ülkede yok merak etme ben ona baglıyorum :D ama diyorsan jinbeinin ödülü degişmemiş... acıklandıgında buralarda ol,o savasa girip hemde hükümete ihanet edip basındaki ödül artmıyorsa e.oda sacmalamıs demektir bence.

Buggy en düşük ödüllü Savaş Lordu olmuştur. Artacağını hiç sanmam. 15m lik buggy yeter de artar bile:)

zoroyla oynamayı seviyor bence orda bir espri var,gözündede aynısını yaptı ;) 635 sayıda hata yapmayan adam nedense zoroda üst üste hatalar yapıyor :) zoro fanları sadece bizm ülkede yok merak etme ben ona baglıyorum :D ama diyorsan jinbeinin ödülü degişmemiş... acıklandıgında buralarda ol,o savasa girip hemde hükümete ihanet edip basındaki ödül artmıyorsa e.oda sacmalamıs demektir bence.
ödül artsın zaten ama 150 milyon üzeri artması biraz fazla geldi bana.100 bile artsa yeterliydi

ödül artsın zaten ama 150 milyon üzeri artması biraz fazla geldi bana.100 bile artsa yeterliydi
bişey demiyorum bende senin gibi düsünüyorum ama söylenen bu.yanlıs bile cıksa düzeltilene kadar inanmak zorundayız bekleyip görücez.

buggye gelince eger shic olduysa en asagı :beli:60 milyon ödülü olmustur...cünkü hükümet korkulan ve saygı gören shicler istiyor,sırf o yüzden moriayı harcadılar.

bişey demiyorum bende senin gibi düsünüyorum ama söylenen bu.yanlıs bile cıksa düzeltilene kadar inanmak zorundayız bekleyip görücez.

buggye gelince eger shic olduysa en asagı :beli:60 milyon ödülü olmustur...cünkü hükümet korkulan ve saygı gören shicler istiyor,sırf o yüzden moriayı harcadılar.
abi buggy torpil yemiştir 150 üstü olmuştur artık ya + Shanks'in yeminli kardeşi + Roger'ın tayfadan çaylak + impel down'u yıkması vs savaşta olmasıyla.

abi buggy torpil yemiştir 150 üstü olmuştur artık ya + Shanks'in yeminli kardeşi + Roger'ın tayfadan çaylak + impel down'u yıkması vs savaşta olmasıyla.
bende en asagı dedim zaten ;) büyük ihtimal ödülü ki kendi temennim hancocktan fazla olması...adamın tayfada zaten 50-60 lık adamlar var büyük ihtimal su an,hükümet herseyi hesaba katıyor...fazla ödül verceklerki diger korsanlar buggyi adamdan saysın :D

shichibukai olduktan sonra ödül artıyormu ki??Dünya hükümeti zaten shichibukai olan korsanların aranıyor posterlerini kaldırmıyor mu?Bu ödülleri zaten kendileri veriyor ne diye shichibukai olduktan sonra ödülleri artsınki

shichibukai olduktan sonra ödül artıyormu ki??Dünya hükümeti zaten shichibukai olan korsanların aranıyor posterlerini kaldırmıyor mu?Bu ödülleri zaten kendileri veriyor ne diye shichibukai olduktan sonra ödülleri artsınki
shicibukai buggy ödülü 15 milyon deseler ve arabastada vivinin düsmanı buggy olsa sence bizm tayfa veya herhangi bir tayfa onu sallarmıydı :) buggynin ödülünü bir kereligine artırır sonrada shic yaparlar ondan sonra sabit zaten ;) ama 15 milyonla shic yaparlarsa bilmiyorum aslında daha komik olabilir :flaugh: yinede politikası degişti wgnin,artık daha güclü ve etkili shicler arıyorlar kendileri söyledi.o yüzden buggyi en azından kendi adamalrından daha yüksek ödüllü yapmaları lazım,tayfasında 40-50lik adam var su an.

Buggy yeni dünyada görmek istemiyorum.:)

Hancock'un ödülü baya az gibi.Ödül güce göre verilmesede genede az.
hancock ödülünü bir kerede almıs yani ilk seferinde basına 80 milyon konmus.sonrada shic teklifi almıs ve shic olmus ondan sonra ödülü hiç artmamıs,o yüzden normal yani.

ödülün çok yüksek olursa bütün korsanlar peşine düşer burada önemli olan ünvan.Şimdi buggy shichibukai oldu diyelim ödülü ne kadar olduğu önemli değil sonuçta hükümet buggy'nin aranıyor posterini kaldıracak dimi.Eee herkes buggy'den ünvanı yüksek diye mi korkacak yoksa shichibukai oldu diye mi?Demek istediğim shichibukai olduktan sonra ödülün pek bir işe yaramayacağı sonuçta çok önemli bir ünvanın var ve dünya hükümeti de arkanda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık