Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Açıklanan Kesin Ödüller

yalnız jimbei orda konuşanlar ödülünün 400 den fazla olduğunu duydum dedikten sonra saçmalayın diye kızıyor sadece bir söylenti de olabilir.

425.000 ile 450.000 arası birşey olur ki olması gerekende budur bence. O değilde Kid ve Law ın 2 yıl sonraki ödüllerini fecii merak ediyorum.

açıklayanların genelde aranıyor kağıtları da oluyordu. jimbei nin ödülünün artması normal de okadar arttıracağını düşünmüyorum ben. İlerde kesinleşir herhalde

aslında orada saçmalık olduğu belli 400 milyon üstü ne demek abi ya.Adamlar jinbei'nin ödülünü biliyorlar ama tam olarak ne kadar olduğunu söylemiyorlar:DŞimdi karşılarına bir korsan çıkar herkes der ki"şu isminde bir korsan ödülüde şu kadar diye"söyler.Bu zaten hep böyle olmuştur.Bana kalırsa ileriki zamanlarda bir yanlışlık olduğunu ODA açıklayacak.

aslında orada saçmalık olduğu belli 400 milyon üstü ne demek abi ya.Adamlar jinbei'nin ödülünü biliyorlar ama tam olarak ne kadar olduğunu söylemiyorlar:DŞimdi karşılarına bir korsan çıkar herkes der ki"şu isminde bir korsan ödülüde şu kadar diye"söyler.Bu zaten hep böyle olmuştur.Bana kalırsa ileriki zamanlarda bir yanlışlık olduğunu ODA açıklayacak.
luffynin 400 oldugundada ödülü öyle diyenler coktu bu forumda :rolleyes: baloncuklara yazıldıysa dogrudur ;) adam sadece gösterip elletmiyor,standart e.oda taktigi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık