Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Açıklanan Kesin Ödüller

ek bilgilerde bilgi verip öyle ekledim,büyük ihtimal smokerın dedigi gibi olur ,croco-boyunda ödülü 162 veya üstündedir ;)
aslında önemli bir bilgi değil o :D yani şöyle şuanki ödülü 81 x 2 = 162 , sanırım igaram yada başka birisi demişti baraque works'ün patronu olduğu çıksa ödülü en az 2 katından fazla olurdu gibisinden

200'den aşağı olursa ağlarım :D
Luffy'nin 100 arttı Jinbe'nin 150 felan arttı Croco'nun en az 150 artıcaktır. 160 + 150 = 333 olur :p
caribou bile 210, yılların croco boyu 250 olması gerek en az
bende en az 250 istiyorum,üstelik teori olsada bence daz bonesunda bayagı artmıstır ;)

Gerçekten bu ödül işi inanılmaz :) mangadan bile daha etkileyici geldi bana :) "400 milyon üstü olduğu söyleniyor" bunu ilk mesajda dediğim gibi 400.000.001 diye geçirdim içimden:p

Enel'den düşük desek ödülü kabaca :)
Enel 500
Jimbei 450
Luffy 400
bu şekilde iyi duruyor :)
50 milyon fark vermez bence en azından vermemeli ;) 420 falan verse yeter jinbeiye...zaten croconun,daz bonesun,ivankovun hatta shicbukai olmus olsa bile buggyninde ödülünü artırmıstır...sonucta yaptıkları önemsiz bişe degil ve tüm dünya gördü...yinede en cok merak ettigim teach 0 dan kaca cıkıcak:p

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ödülü açıklanmamış bir rayleigh var demek oluyorki yonkoular vs... bu güçte adamlarında garanti var,bu saatten sonra açıklar mı bilmem Oda...

Ödülü açıklanmamış bir rayleigh var demek oluyorki yonkoular vs... bu güçte adamlarında garanti var,bu saatten sonra açıklar mı bilmem Oda...
yeni dünyada daha bir cok ödül acıklanır,ama rayleighi gercekten merak ediyorum.belki tayfadan bir kişi daha bulurlarsa ölmemiş o zman ögrenebiliriz ;)

Bak böyle deyince aklıma geldi:D

Crocodile'in ödülü ikiye katlamadı mı...
Jimbei'nin de katlamışa benziyor...
Bu da demek oluyor ki eski Shicibukai Teach'in de ödülü ikiye değil ikibine katlasın kaç yazar:D

Not: Konuyu inceden düzenledim kardeşim yazılar arası boşluğu aldım çok büyük görünüyordu :)
ya bende ilk basta bosluksuz yaptımda cok acayip geldi gözüme sonradan acmıstım,sen nasıl istersen düzenleyebilirsin :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bak böyle deyince aklıma geldi:D

Crocodile'in ödülü ikiye katlamadı mı :) :)
Jimbei'nin de katlamışa benziyor :) :)
Bu da demek oluyor ki eski Shicibukai Teach'in de ödülü ikiye değil ikibine katlasın kaç yazar:

Not: Konuyu inceden düzenledim kardeşim yazılar arası boşluğu aldım çok büyük görünüyordu :)
Jinbeinin ödülünü minimumda tutma çabana baya bir güldüm :alkis: Artık sövecek bahanede kalmadı yeni bir tane bulabilecekmisin ? :D

Croco-boyun ödülü en az 340 bekliyorum hatta onunda 400 üstü olursa şaşırmam o da az şey yapmadı.Ace'i kurtar idden kaç sengokuya laf sok akainuya saldır Mihawkı durdur...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık