Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988: Beklettiğim İçin Üzgünüm

Bölüm Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    325
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tüm Kek'te biraz bahsedilmişti. Uzun süre kullanırlardı kullanıcısını ölüme götürme durumu vardı galiba
Uzun süre kullandıklarında bilinçlerini kaybediyorlar.Tehlikesi mevcut.
''Eğer Minkler dönüşüm geçirdikten sonra kendilerini durduramazlarsa ''bir gecede'' savaşmaktan ve yorgunluktan ölürler.''

Ben buradan gece boyu savaşabildiklerini anlıyorum.

''Eğer Minkler dönüşüm geçirdikten sonra kendilerini durduramazlarsa ''bir gecede'' savaşmaktan ve yorgunluktan ölürler.''

Ben buradan gece boyu savaşabildiklerini anlıyorum.
Yani bilemiyorum. İngilizcesine baktım da hani orada anlatılmak istenen direkt süre olayı değil gibi.

Gerçi çer çöp kendini kontrol edemiyordur ama İnu-Neko eder herhalde.

Yani bilemiyorum. İngilizcesine baktım da hani orada anlatılmak istenen direkt süre olayı değil gibi.

Gerçi çer çöp kendini kontrol edemiyordur ama İnu-Neko eder herhalde.
Bu gece kendilerini kontrol etme ihtiyacı hissetmeyecekler, sonuçta her biri ölmek için orada. Yoksa ben de Kediyle Köpeğin kendini kontrol edeceğini düşünüyorum ama bu gece sanmıyorum, sonuna kadar savaşacaklardır.

Bu gece kendilerini kontrol etme ihtiyacı hissetmeyecekler, sonuçta her biri ölmek için orada. Yoksa ben de Kediyle Köpeğin kendini kontrol edeceğini düşünüyorum ama bu gece sanmıyorum, sonuna kadar savaşacaklardır.
Yani ben de öyle düşündüm ama Oda öldürtmez ya. En fazla zorlarlar kendilerini, sonra araya bir şey girer ve savaşma+zorlama neticesinde bayılırlar sadece.

Bu nasıl bölümdü ? Bm yine hafızayı kaybedecek herhalde . Franky tekledi ve bu olay çok saçmaydı. Bunca yıl bu kadın mı yonkouluk yapmış yani ? Sanji sağ kurtulursa ki kurtulacak bu demek oluyor ki Kaido'nun Canavar korsanları komple tırt . Her türlü bizim tayfa kazanacak o belli oldu bu bölümde.Bize düşen hikayenin sonuna kadar : hmm öyle mi olmuş. ,yaaa bak bak bak falan deyip geçiştirmek. Şahsi fikrim tabi ama bu bölümden sonra hiçbir şey şaşırtmaz beni. Oda şu an karşımda otursaydı :Sen 988 sayfa manga çizdin ve bir arcta şaşırtma yapmak için tüm dengeleri görmezden geliyorsun herhalde Japon teması vermekten kurgu yapmaya vakit bulamadın degil mi ? demek olurdu.

Edit: Beğendiğim tek yer Yamato'nun cevabı oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık