Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada 9 Kın ne kadar istesem de Kaido'nun canı yakamadılar. Kaido canının acıdığını tek bir yerde söyledi, o da zaten "Neden Oden'den aldığım yara acıyor?" şeklindeydi. Maalesef kınlarla alakası yok.

Muhtemelen de kınlar o sırada Oden'in iradesiyle saldırdı gibi bir şeydir. Bu yüzden Kaido'ya vurdular ama yani meh... Adamın elini deştiler, hâlâ Oden diyor adam.

Böyle bir durumda 9 Kın'a pay biçmek mantıksız bence.

Tabi haklarını mı yiyeceğiz? Asla! Yiğitlerim benim be. Seviyom hepsini.

Gerçekten artık forumda çıkan tartışmaların sebepleri o kadar basitleşti ki, odanın acilen tartışılacak kaliteli içerik vermesi gerekiyor. 9 kın eğer orada tek bir hasar bile veremeden kaybetselerdi bu seferde bütün forum yahu adamlar 20 yıldır bu anı bekliyorlar, odenin en iyi adamları ve hepsi aynı anda saldırıyor nasıl olurda tek bir çizik bile veremiyorlar diyip yüklenecektiniz. Yaraladıklarında da nasıl mümkün olabilir diyorsunuz. Oda bir şekilde bir yara verdirecekti ve Kaidonun boşluğuna ve şaşkınlığına denk getirdi. Eğer tartışacaksak önünüze bir sürü alternatif sunabilirim. luffy daha 30 milyon berry iken eneli yendi. Bu hakisi sayesinde mi ? Ya da impel downda maggelana mr.3 ün mumu sayesinde vurabildi normal şartlarda böyle bir şey mümkün mü ? Enel o zamanalar bile luffy den 1000 kat güçlü idi fakat bir boşluguna denk geldi ve yenildi. Burda odenin 9 yardımcısının aynı anda saldırmasından bahsediyoruz ve eminim ki bu 9 kın ile kaido arasında 1000 kat fark yok. Böyle örnekler ile alıp gider bu olay. Gelelim son konuya kinemon g4 ten daha güçlüymüş buna sadece gülerek cevap veriyorum :D

Az daha vurayım tam ölmemişsiniz :D o kadar da füze attım :D neyse gece oldu. İyi geceler :D
Ya ne füze attın ne füze :D Luffy'nin atakları > Mihawk maalesef bro üzülerek söylüyorum. Manga'da delil olarak sunulu aç aç oku :D Sen şimdi şunu söyle Luffy'nin yeni haki tekniği ile atacağı düz pistoller Kaido'da işlerse, daha önceki bölümler de G4 ile vurduğu vuruşlardan saldırı gücü olarak daha mı yüksek olacak şunu de hele bi :D

Son düzenleme:
:D Sen şimdi şunu söyle Luffy'nin yeni haki tekniği ile atacağı düz pistoller Kaido'da işlerse, daha önceki bölümler de G4 ile vurduğu vuruşlardan saldırı gücü olarak daha mı yüksek olacak şunu de hele bi :D
Bana sormamışsın ama güzel soru sormuşsun. Bence birleştirecek. Zaten güçlense bile bir anda ortaya çıkartıyor. G2 G3 G4 çoğu durumda son anda kullanmıştı ama yeterli olmamışlardı. Yani Kaido'ya karşı kullanır ama asıl hasarı G4 e de ekleyip vurunca verir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık