Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

985: Otama'yı Düşünmek - Luffy'nin Öfkeli Saldırısı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    20
Başlık: TR: Otama'yı Düşünmek - Luffy'nin (Lufi'nin) Öfkeli Saldırısı! / お玉への思い ルフィ怒りの一撃
Manga: 979 (s. 10-15, 980 s. 02-07)
Senaryo: 藤田伸三 - Şinzō Fucita
Sanat: 陳烔年 - Tongnian Çen
Canlandırma: 久田和也 - Kazuya Hisada
Reji: 所勝美 - Katsumi Tokoro
Saat: JP 9.30/TR 3.30

Bölümden kesitler

Naotoşi Şida'nın Dönüşü

Gelecek Bölüm Fragmanı

çok leş bir bölümdü tama üzerinden çorba yemek draması artık gitmiyor her arc aynı şey acıklı bir müzik eşliğinde bir arcda kim mazlumsa hep aynı drama lufy sinirlenir sonrası parti olur adam defalarca aynı şeyi yazıyor animecilerde uzatıyor bomboş bölümler

Bu bölümle beraber kiddin tayfası 984 bölümdeki toplam görünme sürelerini 2 katına çıkardı
Onun dışında normal bir bölümdü sadece toeinin karakterlere verdiği buff çok fazla kaku bile çok az haki ile enies lobby binasını ikiye ayırdı neden zoroya bir kazan haki harcatıyorlar
Bölüm 10 üzerinden 6
Toei 10 üzerinden 0

Bu karakter mangada arinsu diyor muydu ya hiç hatırlamıyorum eski bölümlere de bakmaya üşendim cidden çok çocuksu yapmışlar ultiyi.

Bu karakter mangada arinsu diyor muydu ya hiç hatırlamıyorum eski bölümlere de bakmaya üşendim cidden çok çocuksu yapmışlar ultiyi.
Ben animede Ulti'nin çocuksu sinir bozuculuğunu baya tatlı buldum ya iyi uyarlamışlar bence.

Bu arada bölüm hakkında umarım bundan sonra en azından 1 manga 1 anime giderler de sonunda beklenilen bölümlere geliriz.

Bölüm özeti:

22. Tekrar Versiyon 985
Bölüm Adı : Acılar İçinde Bir Yaşam

Konu :
Adamlar aç aç
Siz burda parti parti
Çorba at at
Kafana geçircem kaseyi

İlave süprizler : Kid kral haki, Zoro enma kullanım.

Korsanfan Reyting : 5/10
CoolAnd1 Reyting : 2/10

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık