Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba aokijinin gelme ihtimali var mıdır? Malum 2 yonkou bar. Big mom dövüşmeden ziyade başka bir şekilde dikkati çekilmeli ve aokiji darbe alsa da ölmeden bigmomın karşısında durabilecek bir kç sağlam kişiden biri. Hatta aokijinin derin bağlantılarından birkaçını da görebiliriz. Belki de Xdrake ile de ya da sword team ile de bağlantısı vardı.

Acaba aokijinin gelme ihtimali var mıdır? Malum 2 yonkou bar. Big mom dövüşmeden ziyade başka bir şekilde dikkati çekilmeli ve aokiji darbe alsa da ölmeden bigmomın karşısında durabilecek bir kç sağlam kişiden biri. Hatta aokijinin derin bağlantılarından birkaçını da görebiliriz. Belki de Xdrake ile de ya da sword team ile de bağlantısı vardı.
Ben buradan sonra 1 ara arc 1 sonra Karasakal veya Dünya Hükümeti savaşı olacağını düşünüyorum o yüzden bu iki yonkou da paket olmak zorunda. Ya bunlar birbirini ölümüne pataklayacak yada Aokiji Garp Fujitora veya Ryokugyu gelecek yada Shibukailer. Shanks derseniz o da fazla güçlü tayfasiyla gelirse karşı taraf çok güçsüz kalır. En cok istediğim shibukailerin gelmesi hem sebepleri de hazır. Sonuçta Wg bunlara yamuk yaptı. Shibukailer de filoya dahil olur. Alsana 2. Marinefor Savaşı:)

Ne kadar çok kişi katılsa da baskına nedense ben yeterli bulmuyorum. Sonuçta karşıda 2 tane yonkou var. Yeni kişilerde katılabilir bu baskına zaten Marco da bı karartı gördüğünü söylüyor bence denizci olma ihtimali yokta acaba kim geliyor ?

Bölüme bakarsak güzel ayrıntıların olduğu bir bölüm şukusunu verdim .
Perespero Korsanları herkese düşman bir şekilde ilerliyor. Kaidou Korsanlarına da karşı oldukları için savaşta istemeden Hasır tarafına fayda getirecekler. Sadece Linlin Kaidou ile ittifaka dahil ancak kendisi oyunun fasulyesi tadında takılıyor. Bütün ark boyunca Coppa tarafından tutulsa kimse şaşırmaz. Bu nedenle aslında bir tek yonkou var karşı tarafta. Bir de Oroçi ve ekibi var. Ancak bunların kendine hayrı yok.

Kaidou Korsanlarına karşı Hasır tarafında kimler var peki? Wanolular, Hasırlar, WB artıkları, Perespero Korsanları, Yamato ve Drake gibi ihanet içinde olanlar ve elbette kritik bir anda ortaya çıkacak olan sürpriz kuvvetler. Üstelik Oda'nın hikaye anlayışı nedeniyle her türlü olay Hasırlara fayda getirecek şekilde vuku bulur anlayışı hikayeye hakim. Tek sıkıntı olan Kaidou nasıl inecek sorusu da bu durum nedeni ile sonlanacak.

Yani aslında güçlü olan taraf Hasır İttifakı ancak Oda'nın olayları süründürmesi ve kendince heyecan katmak istemesi nedeniyle Hasırların kazanması uzun ve sancılı olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık