Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 977: Parti Şimdi Başlamayacak

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    184
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türkçe: http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/97/977/page/1

https://m.imgur.com/a/iZas8bs

kaidounun oğlu kknın oğlunu döver.

bu da sayfa sayfa imgur görünmüyor diye ağlayanlara. belki sayfalar karışıktır bilmiyorum.

edit konuyu niye açmadınız olm sözleştiniz mi :S

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ayakkabılardan karakter çıkarımı yapan yoh mu yav? KF bitmiş.

Drake var. Diğer 5'liyi çözüverin. 1 tane de kadın var.

Kid'in gemisi de güzelmiş. Kaido'nun oğlu müttefik olabilir. :(

Ayakkabılardan karakter çıkarımı yapan yoh mu yav? KF bitmiş.

Drake var. Diğer 5'liyi çözüverin. 1 tane de kadın var.

Kid'in gemisi de güzelmiş. Kaido'nun oğlu müttefik olabilir. :(
yılan boyunlu karı meersem uçan altılıdanmış xd

bu arada carrot tayfada diyenler "gerçek tayfa" adamları paketlerken carrot nerdeydi diye sorabiliyorlar mı kendilerine, bu gerçekle yüzleşsinler..........

yılan boyunlu karı meersem uçan altılıdanmış xd

bu arada carrot tayfada diyenler "gerçek tayfa" adamları paketlerken carrot nerdeydi diye sorabiliyorlar mı kendilerine, bu gerçekle yüzleşsinler..........
Zaten sonunda 10lu beraber diyerek carrotu saymıyor Oda da

Üye silindi 1004

Vasat bir sayı daha. Artık One Piece’i Chainsaw çıkmadan önce aperitif olsun diye okuyoruz. Yok tiplerini gösterme ayaklarını göster. VAYYY ODA KARDEŞ GİZEME GİRİŞ 101 mi bu? Kaido’nun oğlu varmış. Muhtemelen oğlu tam tersi çakal, akıllı ve tutarlı birisi çıkacak. Babasının tam tersi ve hem bizimkileri hem de babasını kullanıp kendi çıkarları için herkesi paket edecek.

Kaido sarhoşken dalacaklarmış, of şu durum sıktı ya. Big Mom'da olduğu gibi tutmayacak işte.
Zoro her güldüğünde aklım timeskip öncesine gidiyor duygulanıyorum. Adam timeskipten sonra gülmez olmuştu. Oh be.
Bu arada Luffy içki mi içti bana mı öyle geldi. Daha önce içtiyse hatırlamıyorum :D Paltosunu da çekmiş iyice havaya girmiş kaptan :D

Spoilerlara bakmadan bölümü okudum. Pek de heyecan verici bir bölüm olmamasına rağmen zevk aldım. Bizim tayfanın şapşallıklarını özlemişim. Görmek iyi geldi.

Bi de Kaido'nun oğlu kim ya?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık