Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

974: Haşlanmasaydı Oden Olmazdı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    38
Başlık: Haşlama Olmasaydı Oden Olmazdı
Manga: 972
Bölüm Yönetmeni: Yutaka Nakashima
Animasyon Yönetmeni: Keita Saitō
& Toshio Deguchi
Saat: JP 9.30/TR 3.30

Gelecek Bölüm Fragmanı:

Klipler

Bölümden Kareler

Hacı sahneyi niye değiştirdiniz lan?! Ben Oden, haşlanmak için doğdum demesi lazım değil miydi? Zaten haşlanma olayını 2 bölüme böldükleri için temposu çok yavaştı birde üstüne adamlar sahneyi değiştirmiş saçma sapan bir şey yapmışlar yahu. Son 3-4 bölümdür anime rezalet gidiyor. Mangada okurken vay be dedirten sahne animede "bu ne olm" dedirtti. Umarım Onigashima baskınıda bu tempo ve bu renk cümbüşlüğü ile gitmez.

Abartılı çizim yoktu geçen bölüme göre çizimler daha iyiydi. Oden'in efsane ölümü için bile iyiye oy basılır. Sanki bölüm çok kısa geldi bana. Nasıl bitti anlamadım.

Hacı sahneyi niye değiştirdiniz lan?! Ben Oden, haşlanmak için doğdum demesi lazım değil miydi? Zaten haşlanma olayını 2 bölüme böldükleri için temposu çok yavaştı birde üstüne adamlar sahneyi değiştirmiş saçma sapan bir şey yapmışlar yahu. Son 3-4 bölümdür anime rezalet gidiyor. Mangada okurken vay be dedirten sahne animede "bu ne olm" dedirtti. Umarım Onigashima baskınıda bu tempo ve bu renk cümbüşlüğü ile gitmez.
Hayır, hep söylediği Oden yemeği şarkısının son cümlesini söylüyor öldürülürken. "Haşlanmazsa Oden olmaz." gibi bi anlamı var cümlenin.

Uzatilsa da duygusal geldi. Kinemonlarin kelepçeyi bu kadar kolay kirabildigini bilmiyordum. Shinibu yardım etti sanıyordum

Devam edecek yazısına kiraz çiçeğinin dökülen yapraklarını eklemişler. İlk bölüm hariç bu kısım hep aynı kalmıştı diye hatırlıyorum.
Teachin ödülünün görüldüğü bölüm deprem meyvesi ile ekranı kırıyordu To Be Continued yazısında. Arada yapıyorlar böyle

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık