Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971: Haşlanma Cezası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano halkı ölürse, fabrikalarda kim çalışacak? Oroçi ve Kaido halkı öldüremez, Oden de bunlara inanmış diyenler vardı. Gördüğünüz gibi halk adamların umrunda bile değil.

Orada Oden'in dikkati dağılmasa ne olurdu? Kaido her türlü ezer geçerdi orada Oden'i diyenler vardı.
Gördüğünüz gibi gayet de denk gidiyorlar. Oden'in, Kaido karşısında her türlü şansı vardı. Kaido da bunu bildiği için risk almadan böyle bir oyun tezgahlamış.

Bariyer Meyvesi yiyen adam istese İmparator bile olurmuş. Oden bariyeri kesemiyorsa, sarayı komple yok etseymiş. Demek ki o kadar da güçlü biri değilmiş diyenler vardı.
Gördüğünüz gibi konuşma devam ederken olay yerine Kaido geliyor, daha sonra Oden işin aslını öğreniyor. Hyogoro olayı bir yana, Oden'in dans ettiği beş yıl içinde Oroçi ya da Kaido'nun elinden ölen olmamış. Yoksa Oden çok daha erken harekete geçerdi.

Ben şeyden endişeleniyorum. Bizim romantik dramacı tipler gibi "beni aramayanı ben hiç aramam triplerine girmemiştir" umarım Beyazsakal. Çok ucuz çünkü.
Koskoca Beyazsakaldan bahsediyoruz Beyazsakaldan.Öyle bir şey yapacak son kişi bu seride.Squardo'yu bile affetmişti kolaylıkla.Öyle birşey olamaz.Ama WB'nin Oden'in ölümü sonrası Wano'ya gidip Kaido'yla savaşması gerek intikam için.Oda bunu nasıl halledecek

Sen git 2 büyük korsan ile takıl,1 tanesi ile de dünyanın anasını ağlat her şeyi de öğrenme bonusu ile.Sonra gel memleketinde başka korsan ile anlaşma yap :D Bu saflık falan değil bu arada.Hiç mi bişiler öğrenmedin roger dan bilader.Adam kese biçe ilerledi.Tamam kaido gibi adilik peşinde değildi ama yolu da belliydi.Hadi anlaşma yaptın peki o wano dan hiç mi adam çıkmaz ? Hepsi mi pirinç toplayan cahil köylü bunların ? Kralımız saçmalıyor nedeni vardır,bi silahlanma adam toplama gizliden bişiler yapalım diyen çıkmadı ? 10 kişi savaşa girdiler o wano insanı köle gibi çalıştığı halde neden oden'e takılıp ya ölüm ya özgürlük demedi ? Ben beğenmedim hem wano yu hem odeni.Samurayların kılıç ustalarının harman olduğu yerdir dedik,hödük memleketi çıktı.Oden desen yağda kızarmaya 1 dakika kala bile hayal peşinde.Roger fb leri hariç tırt çıktı bu mini öykü.Sevene saygım sonsuz ama ne wano ne oden olmadı.

Üye silindi 1004

Koskoca Beyazsakaldan bahsediyoruz Beyazsakaldan.Öyle bir şey yapacak son kişi bu seride.Squardo'yu bile affetmişti kolaylıkla.Öyle birşey olamaz.Ama WB'nin Oden'in ölümü sonrası Wano'ya gidip Kaido'yla savaşması gerek intikam için.Oda bunu nasıl halledecek
Belki Kaido'yla arasında kardeş veya arkadaş gibi bir bağ vardır. Belki gidip dövmüştür öldürmemiştir. Ya da Facebook kullanıcısı dayılar gibi "beni aramayanı ben hiç aramam" demiştir.

Wano halkı ölürse, fabrikalarda kim çalışacak? Oroçi ve Kaido halkı öldüremez, Oden de bunlara inanmış diyenler vardı. Gördüğünüz gibi halk adamların umrunda bile değil.

Orada Oden'in dikkati dağılmasa ne olurdu? Kaido her türlü ezer geçerdi orada Oden'i diyenler vardı.
Gördüğünüz gibi gayet de denk gidiyorlar. Oden'in, Kaido karşısında her türlü şansı vardı. Kaido da bunu bildiği için risk almadan böyle bir oyun tezgahlamış.

Bariyer Meyvesi yiyen adam istese İmparator bile olurmuş. Oden bariyeri kesemiyorsa, sarayı komple yok etseymiş. Demek ki o kadar da güçlü biri değilmiş diyenler vardı.
Gördüğünüz gibi konuşma devam ederken olay yerine Kaido geliyor, daha sonra Oden işin aslını öğreniyor. Hyogoro olayı bir yana, Oden'in dans ettiği beş yıl içinde Oroçi ya da Kaido'nun elinden ölen olmamış. Yoksa Oden çok daha erken harekete geçerdi.
Gerçekten böyle IQsuzlar var mıymış o_Oo_Oo_O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık