Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971: Haşlanma Cezası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fb'yi şu andan itibaren uzattığı için ben de sıkılırım diyordum ama saatin öyle yavaş geçmesi ve Oden'in çektikleri... ben de gerildim, sıkıldım, bunaldım, sövdüm, saydım. Hem acısı dinsin istiyorum hem de Oden'in sahneleri hiç bitmesin istiyorum.
Hala Kaido'nun sözüne inanıyor safım. Ulan be. :ühü:
Artık inanmaktan ziyade bi çaresizlik var ortada. Rehinelere zarar gelmesini istemeyecek kadar iyi kalpli bir adam Oden. Dediklerine inanmaktan başka çaresi kalmamış. Ki o süre boyunca da rehinelere zarar verilmemiş görünene göre. Orochi'ye saldırdığı gece onu engelleyen tek şeyin bariyer meyvesi değil Kaido olduğunun gösterilmesi de çok iyi olmuş. Oda cidden seviyor bu karakteri.

Haftaya baba h. haki patlatıyor. Belki de son kez efsanevi saate hazır mıyız?!?!?!?!

Artık inanmaktan ziyade bi çaresizlik var ortada. Rehinelere zarar gelmesini istemeyecek kadar iyi kalpli bir adam Oden. Dediklerine inanmaktan başka çaresi kalmamış. Ki o süre boyunca da rehinelere zarar verilmemiş görünene göre. Orochi'ye saldırdığı gece onu engelleyen tek şeyin bariyer meyvesi değil Kaido olduğunun gösterilmesi de çok iyi olmuş. Oda cidden seviyor bu karakteri.

Haftaya baba h. haki patlatıyor. Belki de son kez efsanevi saate hazır mıyız?!?!?!?!

Güzel analiz, eline sağlık. H.hakisini de gösterse tam olarak güzel olacak. Ashura görmüş çünkü bayılttığını ki, Oden-sama'nın yeteneği diyor.
Efsanevi saat akmaya başladı. 5 gitti, kaldı 55.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık