Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Buyuk ihtimalle shirahoshi yüzünden" çok erken "diyor. Madam shirley, 10 yıl sonra dogacagini açıklamıştı. Ace icin de "çok da gec degil." Diyor.Yolculuğun bir kısmında tikanmislar anlaşılan. O kısımda shirahoshi etkeni.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Üye silindi 5781

Benim aklıma değişik bir şey takıldı. Sizce kayıp yüzyılda ne olduğunu öğrenen bir tayfanın gülüp İçmesi eğlenmesi doğal mıdır? Hani ben One Piece'i bulduktan sonra olaylar çok ciddileşir diye düşünüyordum da Roger'ın pek öyle bir havası yok anlaşılan

Filmden iki canon bilgi çıkmış oldu böylece. Ace'in One Piece'i bulması için yapılmış olması hala komik geliyor. Roger iyi yapamamış.

İşin en tuhafı hazineyi bulsun diye yaptığı oğlunu en azılı denizci olan Garp'a teslim etmesi.

Benim aklıma değişik bir şey takıldı. Sizce kayıp yüzyılda ne olduğunu öğrenen bir tayfanın gülüp İçmesi eğlenmesi doğal mıdır? Hani ben One Piece'i bulduktan sonra olaylar çok ciddileşir diye düşünüyordum da Roger'ın pek öyle bir havası yok anlaşılan
Luffy falan da bu verdikleri tepkiden farklısını vermez yalnız. Korsan bunlar neticede.

Filmden iki canon bilgi çıkmış oldu böylece. Ace'in One Piece'i bulması için yapılmış olması hala komik geliyor. Roger iyi yapamamış.
Garpa emanet etmesi enteresan. Çok kirli oynamak bu Roger adina. Garpin temiz duygulariyla oynanmış

Çocuk doğuştan böyle korsan doğuyor. Duble kötü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık