Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin bu beyinle bu yaşta yaptıklarını vede yapacaklarını normal olarak bir mantığa oturtalım. Bence oturacak yer bulamaz böyle ayakta kalır.Ne mantığı yahu nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça anca mangalarda olabilecek bir durum.
(Hamdi: Kemal bu kafayla kabadayılığın içine eder baba...
Kemal: oh ettim çok rahatladım yaw, asdass...)
Luffy bu kafayla korsanlığin içine eder...
Amma arkasında Oda var.( çocuklar ve onlardan biraz büyük büyükler için yazılmış bir manga sonuçta. 30ında başlasa 60ında bulsa one piece hangi çocuk izler.) Çok iyi kalifiye bir tayfa var ve luffyin saflığı var insanlara yardım ediyor hesapsız, kitapsız bu sayede herkesin dostluğunu, desteğini ve oyunu alıyor...Bu sebeblerden ötürü 25-30 yaşinda 2023 seçimlerinde adaylığını koyar. KK seçilir Luffy Başkan...
Merhaba,foruma biraz yeni katılmışsın galiba. (1 ay 15gun icinde katilmissin ama pek ayirt edememis olabilirsin)Bu bolum ve bu konu guncel bolumleri icerdigi icin yorumun biraz "Genel tartisma" adli konuya giriyor. Yorumun "Guncel Bolum Tartisma" ile alakasi olmadigi icin "Genel tartisma" bolumunde olmasi gerekiyor. Burdan devam edebilirsin:

http://www.korsanfan.com/konu/genel-tartışma.7849/page-820

Görünen o ki Kaptan Bege sadece Dressrosa'nın kırılgan barışını yok olmaktan kurtarmayacak aynı zamanda Dressrosa'nın namusunu da kurtaracak. Ahlaksız öpücük korsanlarının Kaptan Bege ve ailesi elinde sonları ile karşılacağı kesin bir sonuç ancak Lola baldızımız ne alemde. Malum korsan çetesi ile Lola'nın sanki bir bağı var gibime gelityor. Lola'nın bunlardan alınacak bir bilgi ile bulunması yakındır. İşte o vakit aile tamamlanacak ama Kaptan Bege'nin Macerası daha devam eder epeyce.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık