Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm muhteşem. Şu Oden'ın gösterildiği her bölüm OP'ta okuduğum en iyiler arasında.

İtiraf ediyorum,

Beyazbıyık'a az da olsa bu bölüm sempati besledim. Fakat bunu en büyük daha doğrusu tek sebebi Oden. Kinemonları da sevmezdim fakat Oden ile olan hikayeleri gösterilince sevmeye başladım. Bu adam yanındakileri sempatikleştiriyor.

Darısı Momonosuke'nin başına zira onu hala sevmiyorum.
Senin Beyazsakal olayını çözemedim ben. Fanlarına filan mı kıl oldun nereden geliyor bu takıntı. Benim İtaci olayı daha anlaşılır.

Karı Wanolu. Wanolu gibi giyinmiş elinde katana var. Belli ki geleceğe giderken bir şekilde bunu alıp başka yere götürmüşler. Bu da ülkesine dönmek istiyor. Ama bulamıyor. Belki de onun döneminde adadan ayrılmak serbestti. Sanırım kozukiler döneminde adadan ayrılmak yasaklanmış.
Eğer Wanodan atlama yapmış olsa neden hayalim oraya gitmek desin ki? Hiç gitmemiş gibi konuşuyor sanki. Ama soyismi de Wano’lu bildiğin. Wano’lu olma ihtimali var yani.

Son düzenleme:
Bu hikaye bence bu güne kadar işlenmiş en iyi yan karakter hikayesi. Adam dünyayı merak ediyor ve korsan tayfasıyla yola çıkıyor bana nedense luffynin hikayesinden daha anlamlı geldi.

Eğer Wanodan atlama yapmış olsa neden hayalim oraya gitmek desin ki? Hiç gitmemiş gibi konuşuyor sanki.
Wanodan ayrılıp dönememiştir. Vatanına dönme hayali vardır. Böyle çıkar muhtemelen. Veya Wanoludur ama wanoda doğmamıştır. Ailesi ona wanodan bahsetmiştir. Tıpkı inu ve neko gibi o da wanoya gitme hayali içindedir.

Mükemmel bir bölüm okurken hiç sıkılmadım oden hem luffy e hem zoro ya benziyor efsane bir adam. Sen o kadar dayan son dakika kala izi kaybet olacak iş mi bu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık