Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13/12/19 - 965
20/12/19 - 966
Shonen Jump arası
2/01/20 - 967 - Erken çıkabilir.
Shonen Jump break
17/01/20 - 968
24/01/20 - 969

Roger korsanları da o dönem aktifler ama WB'nin haberleri daha çok çıkıyor gazetede :D Roger da oden ile adadan kaçmayı başarabilmiş diye ilgileniyor. Başka da bir esprisi yokmuş gibi. Ek olarak, Oden de gemi kesmiş.

Bu arada yok o buna benziyor yo o bunu andırıyor yok birinde Büyük Korsan yazıp diğerinde yazmıyor şunları geçip bölümün güzelliğine mi baksak acaba. Çok iyi bölüm Ya Whıtey Chan nedir? Babalık ölümüne karizma Roger da öyle hakeza. Babalık Ödene kardeşim diyor. Daha sayılacak tonla şey var. Her bölüm keşke böyle olsa.

Şimdi ben bu Toki’yi de anlamadım. En büyük hayalim Wano’ya gitmek diyor. Yani hiç orada bulunmamış. Wano’lu değil gibi anlaşılıyor o yüzden. Ama Soyismi Wano’lulara benziyor; Amatsuki, Kouziki, Shimotsuki.

Bu Amatsuki ailesi 800-900 yıl öncesindeki hikayede önemli bir yere sahip olabilir. Sabırsızlıkla bekliyorum. O bölümlerin gelmesini.

Şimdi ben bu Toki’yi de anlamadım. En büyük hayalim Wano’ya gitmek diyor. Yani hiç orada bulunmamış. Wano’lu değil gibi anlaşılıyor o yüzden. Ama Soyismi Wano’lulara benziyor; Amatsuki, Kouziki, Shimotsuki.
Karı Wanolu. Wanolu gibi giyinmiş elinde katana var. Belli ki geleceğe giderken bir şekilde bunu alıp başka yere götürmüşler. Bu da ülkesine dönmek istiyor. Ama bulamıyor. Belki de onun döneminde adadan ayrılmak serbestti. Sanırım kozukiler döneminde adadan ayrılmak yasaklanmış.

Flashbackler çok güzel eyvallah da tayfadakilerin durumunu daha çok merak ediyorum. Keşke arc sonu görseydik flashbackleri.

Bölüm muhteşem. Şu Oden'ın gösterildiği her bölüm OP'ta okuduğum en iyiler arasında.

İtiraf ediyorum,

Beyazbıyık'a az da olsa bu bölüm sempati besledim. Fakat bunu en büyük daha doğrusu tek sebebi Oden. Kinemonları da sevmezdim fakat Oden ile olan hikayeleri gösterilince sevmeye başladım. Bu adam yanındakileri sempatikleştiriyor.

Darısı Momonosuke'nin başına zira onu hala sevmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık