Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muazzam bir bölümdü. Oden’in adam toplamasını günlük vesilesiyle anlatmak güzel fikirdi.

son paneldeki iki kişi tanıdık birileri mi yoksa yeni karakterler mi? Yine yüzleri göstermeyerek gizem kasıyor.

Güzel bölümdü. Oden harika bir karakter. Ekibi toplamasını biraz uzun işlese bile olurdu. Sonraki sayı Kawa, Inu ve Neko üçlüsü ekibi katılacak. Toki'yi de görürüz artık. Onun dahil olmasıyla hikaye daha çok derinleşecektir.

Orochi senin de tipini... Yinede hakkını vermek gerek iyi bir villain.

son paneldeki iki kişi tanıdık birileri mi yoksa yeni karakterler mi? Yine yüzleri göstermeyerek gizem kasıyor.
Onlar Inu ve Neko... Kim oldukları gayet belli. Gizem kastığı yok. :/

Sana güveniyorum. Zaten Oden gibi ustalıkla yazılmış bir karakterin hikayesinin kötü olması beklenemez.
Çok beğendim ben bölümü. Oda Oden üzerinden harikalar yaratmaya devam ediyor. Kuri'ye girdiğinde mekanın sertliğini ve vahşiliğini betimlemesi olsun, panel geçişlerinin akıcılığı olsun çok iyiydi.
Inuarashi ve Nekomamushi onlar. Hatta Kawamatsu üzerinden espri yapmış, kendi tipine bakmadan bunların tipini anormal buluyor. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık