Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çünkü yonko indirmek üzere ittifak kurdular. Gidemez bir yere. İndirdikten sonrası başka.
E plan açığa çıkmış hacı. Doflamingo ardına amiral almış ava çıkıyor. Herkesin hayatı tehlikede. Ne ittifakı kalır o durumda.
Hayır Law için hava hoş. Bakar çaresine de Luffy'nin tayfa tehlikede.

E plan açığa çıkmış hacı. Doflamingo ardına amiral almış ava çıkıyor. Herkesin hayatı tehlikede. Ne ittifakı kalır o durumda.
Hayır Law için hava hoş. Bakar çaresine de Luffy'nin tayfa tehlikede.
Tehlike olsa da olmasa da o ittifak devam etmeli. Law bu sözle yola çıktıysa sonradan kalkıp ben işimi gördüm diyemez. Sknrasında ise sözler tutulmuş olur.

Tehlike olsa da olmasa da o ittifak devam etmeli. Law bu sözle yola çıktıysa sonradan kalkıp ben işimi gördüm diyemez. Sknrasında ise sözler tutulmuş olur.
İşimi gördüm diil la o. Adam plan yattı diye Luffy ve tayfasını Doflamingo'nun radarından çıkarmak için o ittifakı bitiriyor.

Evet, yok. Ondan rahatlık hapishaneden kurtuldu. Tayfasındakiker işkence görmedi. ;) Law'ın da plot armor'dan haberi yoksa kimsenin olmaz.
:artiz:
Ben ne diyorum... Senin derdin de yahu william.:artiz:
Ama seni mi kırayım, ondan güzel kardeşim ondan. :artiz:

Bu bölümün gösterdiği en büyük gelişme ya da seride yeni bir mihenk taşı olarak adlandırabileceğimiz olay ‘Rocks’ grubunun ortaya çıkarılmasıdır. Anime bitiş tahminlerine +100 bölüm ekleyen bu nadide sürpriz aynı zamanda 2. Marineford’un müjdesi olmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık