Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 yıllık seri hala heyecan veriyor. Ahan Zoro'nun nidai kitetsudan haberi oldu. Daha önce de dediğim gibi, Enma alev desenli bir kılıç çıktı ^_^

Luffy ve Zoro eğitim yapıyor. Sanji yatıyor. Aradaki fark belli. Yasuie ve pedronun mezarını da yapmışlar Wanoda. Başka minklerimiz de var güzel. Dolunay da efsane olacak. Neko neredesin artık gel.

Sandai kitetsuyu da tengu yapmış. Zoro da şaşırıyor. Tengu Zoro'ya Enma'nın henuz kara kılıç olmadığını söylüyor. İyi de zaten görülen bir şey bu. Neden söylüyor? Kara kılıçlık acaba geçici mi? Bir süre sonra gidiyor mu? Bu arada kara kılıç olunca en iyi 12lik arasına girmiyormuş. Sadece kara kılıç yani kokuto seviyesine de ulaşmış oluyor. Yani bir bakıma kara kılıç ünvanını alıyor. Ama hala en iyi 21 özelliğini koruyor. Kara kılıç olması en iyi 12lik veya en iyi 12ye denk bir kılıç yapmaz onu.

Luffy koka + ileri seviye haki kullanıyor. Oysaki raysan böyle yapmıyor. Kokasız da bunu yapabilmeli, baltalı denizci ve amiraller gibi.

Son düzenleme:
Çok iyi bölümdü. :D Hızlı geçmese olurdu yinede. :D

Şu sayfalar çok hoşuma gitti.

Sahne geçişinden mi kaynaklı tam anlamadim ama Orochi ve Law mi konuşuyordu ? Yoksa yanlış mi anladım. :hoo:

Neyse çok güzel bölümdü. 2. perde kapandigina göre bir sonraki bölüm reverie olur, umarim. :)

Law olayını Enies Loby'deki Robine cevirmezler umarım. Ben şahsi olarak Lawa güveniyorum. Shinobu,Hiyorinin hayatta olduğunu biliyor Law değil. Shinobu ya da Carrot hain.

Pedro'ya da mezar düşünülmüş sonunda.

Bu arada Zoro kendi kabul ediyor gibi daha güçlü olduğunu. Yani power up diyebiliriz

Law olayını Enies Loby'deki Robine cevirmezler umarım. Ben şahsi olarak Lawa güveniyorum. Shinobu,Hiyorinin hayatta olduğunu biliyor Law değil. Shinobu ya da Carrot hain.

Pedro'ya da mezar düşünülmüş sonunda.
Bakalım hain kim çıkacak. Bu arada yaşadığı baya kişi biliyor. :/ Bana da Kiku olabilir gibi geliyor. Kiku bir yerde bir bilgi hakkında bana bile söylemedin demişti Kin'emon için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık