Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakalım hain kim çıkacak. Bu arada yaşadığı baya kişi biliyor. :/ Bana da Kiku olabilir gibi geliyor. Kiku bir yerde bir bilgi hakkında bana bile söylemedin demişti Kin'emon için.
Hiyori de kafileye katılmadı :gamyon: Kiku olmasın ya. Olsa bile Toki'nin kehaneti var. Döner o.

Shinobu bana fazlaca batti gibi. Law'i dışladı anında aman napacan onu diye. Ne scabbards, ne demirci, ne mafya. Öyle ekipte ninja diye +1 olarak oturuyor. :T

Zoro, Hitetsu ve Momo diyaloglarında ne diyor @TheSlashOfMihawk ? Gerisi önemli değil ;)

Bastım iyiye. Bölümün adı ve Zoro yeter :a:
Kara kılıç olunca en iyi 12lik arasına girmiyormuş. Sadece kara kılıç ünvanını alıyor. En iyi 21 ünivanını koruyor yani. Lan bu zoro ne zaman en iyi 12 kullanacak.

@Master of Puppets

Aynen o yapmış. Zoro da şaşırıyor zaten. Muhtemelen Tengu ona nidaiyi verecektir. Çünkü Zoro, Oden'inin kılıcını kontrol edebilecek kadar güçlü bir kılıç ustası. Başka kimse de bunu başaramamış galiba. Kawamatsu da galiba başaramamış ki Zoro yapınca ne harika biri diye övüyor. Buna karşılık Tengu nidaiyi verebilir.

Bir elde lanet desenli nidai, diğer elde alev desenli enma. Vay beee.

Şimdiki Luffyi işte İlk amiralle kapıştırda tam yonkou ile kapışma kıvamına gelsin.Yoksa yine patlatacak Kaido.İşin sıkıntı kısmı Kaidoya hasar vermek değil, Kaidonun hasarına dayanmak.Teke giden adam şimdi yüzlerce darbe alacak ve dayanacak.Mantığın ırzına geçecek yani mangaka.Luffy yeni teknikle saldırı gücünü arttıda darbe alıncaki dayanıklığını arttırmadı ki.Kaldı ki daha yarı zoan+koka modu var.Kaido, Luffynin öğrenmeye çalıştığı tekniği bile bilmiyor varsayalım(serinin şuanki zirvesinin bilmediğini düşünmek bile istemiyorum,helede dünkü sümüklüler yapabiliyorken).

Serinin en iyi bölümlerinden biriydi her panel ayrı güzeldi toplanma anları ve hayatlarının savaşını verecekleri o ondan önceki duygusal yoğunluk çok iyi aktarılmış sadece wanonun değil serinin en iyi bölümü olabilir uzun süredir ilk kez bir bölümü birkaçkere okudum.Luffy ve Zoro'nun aldığı son power up lar onları artık başka bir seviyeye çıkardı bu Luffy Kaido'yu alamaz Zoro'da King'i alamaz diyordum kafamda soru işareti kalmadı bu arc bittiğinde Luffy Kaido'yu Zoro King'i alacak.

Hiyori de kafileye katılmadı :gamyon: Kiku olmasın ya. Olsa bile Toki'nin kehaneti var. Döner o.

Shinobu bana fazlaca batti gibi. Law'i dışladı anında aman napacan onu diye. Ne scabbards, ne demirci, ne mafya. Öyle ekipte ninja diye +1 olarak oturuyor. :T
Kafile henüz çıkmadı. ;)

Law'dan hainlik beklemiyorum ama o duruşu baya şüpheli. ;)

:artiz:

Hani geçiş bölümüydü, her şey hızlandı, artık savaş başlıyor falan ama bölüm nedense zevk vermedi.
Kötü diyemem ama bilemiyorum. Güzel de diyemiyorum.
Şüphesiz Wado İchimonji ve Enma'nın kardeş çıkması çok güzel oldu. Biri güçlü savunmasıyla, diğeri ürkütücü saldırı yeteneğiyle güzel bir ikililermiş.
50 yıl sonra kardeşlerin buluşması güzeldi.
Bana göre bölümün en güzel yeri buydu.

Ama madem perde kapanıyor neden herkesi göstermedi bu Oda. Hani Kidd, hani X-Drake. Bekledim şahsen. Bizim taraftaki herkesi göreydik iyiydi hani.

Bu arada @william cutting haklı çıktın galiba. Hani karşılığı olur mu bilmiyorum ama Shinobu'da bir tsunderelik gördüm Law'a karşı. :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık