Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdiki Luffyi işte İlk amiralle kapıştırda tam yonkou ile kapışma kıvamına gelsin.Yoksa yine patlatacak Kaido. İşin sıkıntı kısmı Kaidoya hasar vermek değil, Kaidonun hasarına dayanmak.Teke giden adam şimdi yüzlerce darbe alacak ve dayanacak.Mantığın ırzına geçecek yani mangaka.Luffy yeni teknikle saldırı gücünü arttıda darbe alıncaki dayanıklığını arttırmadı ki.Kaldı ki daha yarı zoan+koka modu var.Kaido, Luffynin öğrenmeye çalıştığı tekniği bile bilmiyor varsayalım(serinin şuanki zirvesinin bilmediğini düşünmek bile istemiyorum,helede dünkü sümüklüler yapabiliyorken).
Ufak bir noktayı kaçırmışsın. Bu teknik hem saldırıyor hem karşılıyor. Hyo amca "Eğer o yeteneği (Rayleigh'in müzayede salonunda yaptığını) kullanabilirsen Big Mom'ın saldırılarını da durdurabilirsin." diyor.

Dün spolier da beklenmedik biri çıkacak deniliyordu demek fake çıktı
Luffy nin tekniği savunmada da işe yarar sentoumaru gibi adam kale gibiydi

Shusui 21lik ve kara kılıç olunca kalitesi artmış, en azından bu çeviride sınıf atlama ile ilgili bir durum yok. O zaman çok merak ediyorum 21lik ve kara kılıç olan Shusui nasıl 21lik ve kara kılıç olmayan Enmadan daha kalitesiz oluyor. Akıl mantık dahilinde açıklamalara açığım.

Bu bölüm tek başına dört bölüm ederdi, adam cidden bir şeyleri hızlandırıyor mu acaba.

Perde kapanırken güç kasan iki karekter ortak mı savaşacak yoksa ayrı mı takılacaklar merak içindeyim.

Son olarak işi yaymayınca anlatım baya baya akıcı olabiliyor.

Shusui 21lik ve kara kılıç olunca kalitesi artmış, en azından bu çeviride sınıf atlama ile ilgili bir durum yok. O zaman çok merak ediyorum 21lik ve kara kılıç olan Shusui nasıl 21lik ve kara kılıç olmayan Enmadan daha kalitesiz oluyor. Akıl mantık dahilinde açıklamalara açığım.

Bu bölüm tek başına dört bölüm ederdi, adam cidden bir şeyleri hızlandırıyor mu acaba.

Perde kapanırken güç kasan iki karekter ortak mı savaşacak yoksa ayrı mı takılacaklar merak içindeyim.

Son olarak işi yaymayınca anlatım baya baya akıcı olabiliyor.
Ben de onu merak ettim shusui ile aynı kara kılıç değil nasıl Zoro powerup aldı :cool:

O 50 yıl önce kaçan dayı Zoro'nun peder herhalde.

Law orada sahte bi rapor ulaştırıyor herhalde anlayamadım tam ama bilgiler yanlış.

Normal bir geçiş bölümü.
Luffynin hala yetersiz olduğunu düşünüyorum ama bunu savaşta daha çok geliştirecek hatta çok daha farklı şeyler yapabilir bu teknikle Luffy.
Luffy bir tekniği öğrenince o teknik ile vücudunda garip şeyler yapabiliyor belki yeni bir şeyler görürüz.

Bazıları Zoro ve Luffy çalışırken Sanji yatıyor demişler. Artık benim için Sanji'nin yeri belli oldu biraz artık E.Oda resmen Sanjiyi suikastçi yapmak istiyor ki güç olarak bir Power Up vermedi sadece görünmezlik verdi. Buda gösteriyorki Sanjinin yapacağı iş bu arcda fazla güç gerektirmiyor ama kurnazlık gerektiriyor.

Evet büyük oyunu çözdüm. Shimotsuki Kouzaburou = Koushirou
Oooo yea beybi :good:

Zoro ve Luffy aynı anda güç kasıyor. İkisi de benzer şeyler üzerine çalışıyor. Arc Zoro ve Luffy üzerinde dönüyor. Bu ikili Ph'daki ejderyayı da beraber halletmişlerdi. Bunlar Kaido dövüşüne birer ikişer göndermeler mi ? Eğer öyleyse Zoro King'le ya da başka bir komutanla değil direkt Kaido'yla mı dövüşecek ? Eğer öyle olursa King/Queen-Zoro Sanji denklemi bozulur. Bu denklem bozulursa King ve Queen dışarda kalır. Peki bu adamları kim alacak ? Hadi King Marco'yla dövüştü diyelim... Peki ya Queen? Bu arada King Marco'yla dövüşürse Oda iki sağ kolu birbirine yedirir mi ? Devasa, bitmek bilmeyen sorular.. :oleyo:

O 50 yıl önce kaçan dayı Zoro'nun peder herhalde.

Law orada sahte bi rapor ulaştırıyor herhalde anlayamadım tam ama bilgiler yanlış.
50 yıl önce kaçan adam 60 70 yaş vardır belki de 100. O köyün kurucusu Kozaburo'dur Zoronun ve Kuinanin olduğu yer. Bi ihtimal Koshiro, Kozaburonun oğludur.

Ushimaru da Zoronun babası olup alelacele kaçıp minik daimyo oğlunu bu köye yollatmistir biriyle. Superman filmi :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık