Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950: Askerlerin Rüyası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    152
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabah sabah o kadar iyi geliyor ki. İşe başlamadan müthiş moral oluyor :sapkali:

Formula 1'de yarış başlamadan önce formasyon turu atılır. Lastikler ısındırılır araçların fren ısıları, gaz pedalları kontrol edilir. Bu bölüm o kıvamda geçmiş. Çok hoşuma gitti. Sevdiğimiz karakterlerden kesitler gördük.

Bakalım formasyon turumuz kaç bölüm olacak.

Helal olsun adamsınız teşekkürler :sapkali:Zoro yine bildiğimiz gibi adalet dağıtıyor. Law'ın hali ve çizilişi çok hoşuma gitti bakalım neler yapacak.. Kid boşuna artislik yapıyor bence. Nese gayet doyurucu bir bölümdü.

Lola Water7'deydi sanırım. Şimdi Bege Yeni Dünyayı bırakıp oraya mı gidiyur :confused:

Lola ve Elbaf Prensi Loki olayı ile Bege ve ikizleri Elbaf'fa görür muyuz ki acep :bilmem:

Bölüm güzel. Kawamatsunun sapkasinin aynısı Inuarashi'de de var. Çok özel şapka değil yani.

Kid ise abartıldığı kadar değilmiş dünkü spoilerdaki gibi. Ayarında konuşmuş

@Çörekçioğlu Luffy Ashura katılmamış sanırım.

Lola Water7'deydi sanırım. Şimdi Bege Yeni Dünyayı bırakıp oraya mı gidiyur :confused:

Lola ve Elbaf Prensi Loki olayı ile Bege ve ikizleri Elbaf'fa görür muyuz ki acep :bilmem:

Bölüm güzel. Kawamatsunun sapkasinin aynısı Inuarashi'de de var. Çok özel şapka değil yani.

Kid ise abartıldığı kadar değilmiş dünkü spoilerdaki gibi. Ayarında konuşmuş

@Çörekçioğlu Luffy Ashura katılmamış sanırım.

Aynen tombik reis arkalarından gözyaşı dökmüş. :( Ashura'yı böyle gülerken görmek tuhaf oldu biraz. Şakacı adam seni!!! :D

Ben bölümü beğendim. Geçiş bölümü gibiydi.
Luffy iyilessin bi an önce, Zoro da kılıcını bulsun ve tayfa bir araya gelsin artık. En büyük beklentim bu sonraki bölüm için.
Veee tahmin ettiğim gibi Wano gibi bir ülkede lider varis olmalıydı :)Momonosuke bir işe yaradı.
Sunaachi mi ne o Zoro'nun Skypie da yaptığı call of bravery ayni mi? Ben komedi malzemesi sanmistim. Momo'ya da böyle bir tavsiye vermisti. Acaba Zoro'ya Koshiro mu öğretti?
Kid'e ise saygı duydum:respect: Tepkisi oldukça gerçekçiydi. Yoldaşlari tarafindan ihanete uğramış ve işkencelere maruz kalan biri iki harekete, söze tav olup, hemen güvenemezdi. Sağlam adammış, sevdim:utaniyorum: Hainleri tez zamanda cezalandırır umarım Captain.
Lav'in ise net planı var :a: Aptal değil çok şükür :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık