Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

949: Buraya Kazanmaya Geldik! Luffy'nin Gözü Kara Çığlığı!

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 8 40.0%
  • Orta

Kullanılan: 0 0.0%
  • Mehhhh

Kullanılan: 4 20.0%
  • Dehhhhhhh

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu aynı Trump gibi daha secimler bitmeden "Biz Kazandık" diyip seçimi kaybetmesine dönmesin de :D

Bu arad deh ne la? At mı koşturuyoruz burda :d

Silinmiş Üye

Mangayi okurken Luffy'nin sahnesi daha iyiydi sanki. Bi de bolumleri bos bosuna dolduruyorlar artik can sikmaya basladi. :(

Renkler can sıkıcı, ashura pembe saçlı olmaz ama olmamış bu. Kendi memleketini temsil ediyor wano, zıpır karakterlere ver sarıyı truncuyu ama ashura ağır abi ona pembe olmamış. Kinemona yaptığı atarlar falan mehhhh harbiden

Bölüm çok kötüydü. Renklendirmeler berbat. Anime inanılmaz kalitesiz gözüküyor. Bunun tamamen Oda'dan kaynaklandığını da sanmıyorum. Virüs yayılmaları o kadar vs. o kadar kalitesiz ki.. Neyse bölümde çok ama çok boştu zaten.

Bu arada tebrik ederim @kekomancer seçim çalışması böyle olur. Laf yoookk icraat vaaarr : ))

Bölüm çok kötüydü. Renklendirmeler berbat. Anime inanılmaz kalitesiz gözüküyor. Bunun tamamen Oda'dan kaynaklandığını da sanmıyorum. Virüs yayılmaları o kadar vs. o kadar kalitesiz ki.. Neyse bölümde çok ama çok boştu zaten.

Bu arada tebrik ederim @kekomancer seçim çalışması böyle olur. Laf yoookk icraat vaaarr : ))
Virüs değil de sümük bulaşmış sanki.
Bakalım daha seçim aşamasına gelmedik:d

virüsü kırmızı yayılacak diye düşünmüştüm, toksisiteyi tabi yeşil de olur fakat fazla düz kalmış, tek boyutlu olmuş. atmosferi yaşatamamışlar, mangadaki o kontrast yok, çok soluk. herhalde animasyonlara basıyorlar bütçe ve zamanı. aslında 9 kın ve hyogoronun aksiyon sahneleri fena değildi, sadece karakterler hiç birbirine dokunmuyormuş gibi geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık