Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimse yok dediğin yerde yanında kişiler var. :D Bir önceki panele bak kılıcı tutuyor zaten elinde. Yahu kılıcın olduğunu o kadar kişi görüyor nasıl kendisine saklayacak? :D
Yahu takıldığın nokta o mu? Bu adam sıradan bir hakim diye kendi hırslar/istekleri olmayacak mı? Zaten Wano'nun hazinesi. Hazan Suyu'nun onda Orochi öğrense ve istese alamayacak mı? ''Bu adam Hazan Suyu'nu elinde tutamaz, ee o zaman Hazan Suyu üzerinden plan yapılması saçma.'' düşünce bu mu yani?

Harbiden yazdıklarına inanamıyorum. Sanji Soba mevzusunda masumların bağrışmalarını duyunca mallık mı yaptı? Luffy buna benzer hareketleri her arc yapıyor. Sen o zaman da mallık diyor muydun? Ben hiç rastlamadım çünkü dediğine. Nitekim Luffy'nin karizması biraz da buradan gelir. Canının istediğini yapar. Kustala attığı yumruğu hatırlatmaya gerek var mı? Kim o yumruğu mallık diye hatırlar? Hala yanlı bakmaya devam...
Sen ısrarla Zoro'nun kendi hatasını kahramanlık gibi gösteriyorsun. Zoro hiçbir sebep yokken yakalansa ve bunu yapsa sıkıntı yok. Ama kendi hatası sonucu yakalanmasına bile kahramanlık destanları yazıyorsun.

Yahu takıldığın nokta o mu? Bu adam sıradan bir hakim diye kendi hırslar/istekleri olmayacak mı? Zaten Wano'nun hazinesi. Hazan Suyu'nun onda Orochi öğrense ve istese alamayacak mı? ''Bu adam Hazan Suyu'nu elinde tutamaz, ee o zaman Hazan Suyu üzerinden plan yapılması saçma.'' düşünce bu mu yani?
Değil. Ancak öyle bir şey geçmiyor. Ve kılıcın muhabbeti geçiyorken Orochi'den falan nasıl saklayacak? Kendi hırsları varsa ve kılıcı fark etmiş ise daha farklı plan yapması mantıklı değil miydi? Kılıcı o kadar kişinin elinde hiç tutmazdı. Konusunu bile açmazdı o zaman. :/

Bak haydi onu taşıması düşüncesizlik olsun. Ancak ondan yakalanmadığı da şu an için net.

Değil. Ancak öyle bir şey geçmiyor. Ve kılıcın muhabbeti geçiyorken Orochi'den falan nasıl saklayacak? Kendi hırsları varsa ve kılıcı fark etmiş ise daha farklı plan yapması mantıklı değil miydi? Kılıcı o kadar kişinin elinde hiç tutmazdı. Konusunu bile açmazdı o zaman. :/

Bak haydi onu taşıması düşüncesizlik olsun. Ancak ondan yakalanmadığı da şu an için net.
Yahu nereye net? :D Mangaka iki sayfalık Hazan Suyu muhabbetini Zoro şansa yakalandığı için mi yazmış.

Yok abi ya. Ben pes ediyorum. Ulan ne Zoro'ymuş. Adam osursa, ona bile iyi niyet bulacaksınız.

Yahu nereye net? :D Mangaka iki sayfalık Hazan Suyu muhabbetini Zoro şansa yakalandığı için mi yazmış.

Yok abi ya. Ben pes ediyorum. Ulan ne Zoro'ymuş. Adam osursa, ona bile iyi niyet bulacaksınız.
Aynen öyle. Boşuna yazdığım için üzgünüm. Sulh hakimi kendisi için istiyordu ondan herkesin için göstere göstere tuttu elinde. ;) Birisi daha kendisi için isteyemez veya orochi'ye söylemez çünkü. Gerçi sen tek başına demiştin ama neyse :D

9 Kın seviyesi ne ya ? :) Bir ara shici seviyesi diye saçma sapan bir şey uydurmuş konuşuyorlardı. Onun gibi bir şey mi :hmm:
Yok shicilerin hepsinin guc seviyeleri farklı olduğu için o gercekten sacmaydi ama 9 kın aşağı yukari denktir. Sadece ilk 3 diğerlerinden bir tik yukaridir. Kyoşiro da o ilk 3e denktir (zaten denjiro çikicak buyuk ihtimal)

Yok shicilerin hepsinin guc seviyeleri farklı olduğu için o gercekten sacmaydi ama 9 kın aşağı yukari denktir. Sadece ilk 3 diğerlerinden bir tik yukaridir. Kyoşiro da o ilk 3e denktir (zaten denjiro çikicak buyuk ihtimal)
9 Kın'da da baya farklı güç seviyeleri de o yüzden dedimdi. Bir malum 3'lü denk ya da yakın gibi. Onlar da komutan seviyesi bence.

Sen ısrarla Zoro'nun kendi hatasını kahramanlık gibi gösteriyorsun. Zoro hiçbir sebep yokken yakalansa ve bunu yapsa sıkıntı yok. Ama kendi hatası sonucu yakalanmasına bile kahramanlık destanları yazıyorsun.
Argümanıma hiç değinmemen güzel :D
Kahramanlık demiyorum. Ancak ona mallık diyorsan Luffy'nin her arc yaptıklarına da mallık demen gerek.

Argümanıma hiç değinmemen güzel :D
Kahramanlık demiyorum. Ancak ona mallık diyorsan Luffy'nin her arc yaptıklarına da mallık demen gerek.
Yahu nesine değineyim? Sanji de Luffy de planı tehlikeye atmıştır, ama gidip de Zoro gibi ulu orta kimlik ifşa etmedi. Adam kamufle oldu falan. Luffy mesela; kamufle olmasına rağmen ismini söylüyordu. Ama ben çıkıp da bunu hanesine ''Luffy'nin Wano'da yaptığı iyi şeyler'' diye listeme eklemedim. Sen kendi hatasından dolayı yaptığı aksiyona bile kahramanlık diye Zoro'nun hanesine ekliyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık