Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben handikapsiz demedim zoro normalde hasar almiyordu siz bunun farkinda degil misiniz?Diger eleman hamle yapiyor zoro onun saldirisindan siyrilmak icin killerin hasarini aliyor siz gözlerinizi mi kapatiyorsunuz manga okurken.Ustelik adam sonrasinda silahini dahi cekemiyor zorodan.Ben bu verileri gordukten sonra killer ile zoroyu neden denk tutayim?Ustelik killerin neyini gordumde boyle dusuneyim orasida ayri bir konu zaten.

Ben handikapsiz demedim zoro normalde hasar almiyordu siz bunun farkinda degil misiniz?Diger eleman hamle yapiyor zoro onun saldirisindan siyrilmak icin killerin hasarini aliyor siz gözlerinizi mi kapatiyorsunuz manga okurken.Ustelik adam sonrasinda silahini dahi cekemiyor zorodan.Ben bu verileri gordukten sonra killer ile zoroyu neden denk tutayim?Ustelik killerin neyini gordumde boyle dusuneyim orasida ayri bir konu zaten.
Evet Zoro, darbeyi dikkati dağılınca yedi de Killer'ın kafası ne kadar sağlamdı öncesinde Zoro ile dövüşürken bu net değil.
Diyorum ya handikap ikisinde de var.
Ki bence Killer'ınki daha fena. Adamın kafa gidik, daha ne olsun.
Bunları göz önünde bulundurunca bence ortada.

Dostum zoroyu sevmediğin belli sıkıntı yok.. oda sana ve senin düşüncende olan insanlara zoronun gücünü gösterecek sıkıntı yok :)
:hhh:
Tabi elde sunacak veri olmayınca "şöyle olacak, böyle olacak" falan filan.

Ama uyarayım, "Eldeki veriler net" lafını "Sen şunu seviyon, bunu sevmiyon" diyerek çürütemiyorsun.

Arkadaşlar ağlamanıza gerek yok kaç yıldır bu animeyi izliyoruz tutup da Zoro ve Killer eşit derseniz kendinize güldürürsünüz yapmayın :)
Buyur gül.
Cevap veremiyorsun. Bari en azından gül. Benim için sorun yok. Cidden. :good:

Son düzenleme:
Killerde ne handikap vardı la ben handikap göremedim normal hayvan gibi saldırdı kafası yerinde değilmiş filan ne geçin bu işleri. smile gücünü kısmıyor sonuçta

Ortaya doğru düzgün bir argüman sunmadan sadece karşıyı tahrik etmeye yönelik mesaj atmayın lütfen.

Ayrıca Zoro Killer kıyasına Genel Tartışma’da devam edin. Bölüm yorumları bunun için uygun yer değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık