Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 916: Wano’da Büyük Sumo Müsabakası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 38 21.1%
  • İyi

Kullanılan: 72 40.0%
  • Orta

Kullanılan: 34 18.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.1%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    180
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kiku'nun Luffy adamları elinde katana olmasına rağmen teklemerken görmesi ve kessem mi acaba diye çelişkide kalması komikti bence xD

Urashima'nın onurunun lekelendiği, yani potansiyel olarak an itibarıyla en güçlü hâlinde olduğu durumda yaptığı ilk şeyin O-kiku'ya saldırmak olmasını bir yana koyacak olursak Luffy'nin normal hâline karşı eşit olmaktan pek öteye gidemediğini görüyoruz. Kaldı ki Luffy'nin normalde yapmadığı bir şey olan Harite şeklinde vurmasının da etkisi var. Akla Street Fighter'dan Honda gelse de Street Fighter'ı yapanların aklına Honda nereden geldi diye bir düşünürsünüz umarım. :) Luffy'nin rahat bir şekilde sıyrılması falan efsane hoş duruyor. En nihayetinde Luffy G3'ü haki dahi kullanmadan yaparak Urashima'yı -bir başka seri olsa belki- cennete uçuruyor. Bunların dışında tavşan Smile kullanıcısının "sakal" bölgesi efsane. Zoro'nun katil olması, Luffy'nin dayak atması ve O-kiku'nun "güçlü kılıç ustası" olmasının anlatıldığı sahne çizimi de epey güzel. Ukiyo-e tarzı, yani O-Tsuru'nun tipine sahip olan pek çok kişi görüyoruz arkaplanda. Luffy'nin Holdem ismini yanlış anlayıp Holpig demesi, tipik Luffy. Önceki sahnelerde eli olan aslanın elleri nerede acep. Pantolona falan mı soktu yoksa unuttu mu Oda çizmeyi? Kim bilir. Elimizde "Shutenmaru" diye biri var, hırsızmış. Karşımıza çıkar illa. Hatta belki Robin Hood çizimi görürüz. Tama'nın yanağından bir tek kendi Mochi çıkartabiliyor herhâlde. Biri hipnoz falan etmediği sürece bir şey değişmeyecek gibi duruyor ama kız da pes edebilir. Bakalım bizimkiler kurtarabilecek mi? Bir zahmet kurtarsın gerçi ama Oda bu işte. Ne yapacağı belli olmaz. Sondan bir önceki sayfada kollarında patimtrak bir şeyler olan adam ayı Smile'ıdır belki. Bir ilginç. Son sayfada "Patron"lar çizilmiş. Gayet de güzel duruyor. Bir tek Luffy'nin eğleniyor gözükmesi de aralarındaki farkı ortaya koyuyordur. :)

Bunu okuyacak kişi var mı acep? Acayip kuru duruyor. Ayırsaydım daha okunaklı olurdu amaaaa neyse. Özetle gayet eğlenceli bölümdü.

Hawkins gelecek mi görmüştü nolmuştu :S Fakay bişeyden çekindiği belli, yani sanki Luffylerin daha fazla dikkat çekmemesini mi istiyor nedir :S

Neyse ayrıca, Kozukilere atılan bir iftira var gibi, Holdem'in ağzından duyduk Oda araya bir yere sıkıştırayım demiş. Belli ki Kaidou'nun bu ülkeyi ele geçirmesine olanak sağlayan kirli plan bu iftira üzerine kurulu.

Tama şimdi yanağından bir parça koparıp ağzında bulunduğu aslanı ehlileştirebilir mi xD Holdemi döver bu aslan.

Arkadaş herkesin yüzünde korku gerilim tarzı yüz ifadesi var
Luffy cidden beyinden yoksun
Dövüşmeden anlamıyor durumun vahametini:oleyo:

@RedTeroR

Sumi güreşini yansıtmaya çalışmış. Benim hoşuma gitti. Urashima çok büyükmüş yalnız...

@Mystic07

Luffy reyizinki daha iyi.:D
Zoro Reis'in hakisini gördün mü :mincika:

İki tane ezme sumo güreşçisinin kurallara bile saygı duymadan dövüşmesini gördük ne kadar nooblar. O holdem hıyarının kızın yanağını çekmesi fena canımı sıktı bu elemanı ortadan ikiye ayırmaları lazım. Kan istiyoruz :at:

Bölüm fena değilmiş ama beğendim şahsen özellikle Law'ın şekilden şekile girmesi çok hoşuma gitti bu adamın da beyni çalışmıyormuş aa bir de Law'ın belki en iyi adamı su içti diye iptal mı olmuş yoksa bana mı öyle geliyor ? Allah'tan Law içip yememiş yoksa onu da kaybedebilirdik :hhh:

Not: Zoro kızı korumam demiş gene vay şerefsiz :oleyo2:

Zoro Reis'in hakisini gördün mü :mincika:

İki tane ezme sumo güreşçisinin kurallara bile saygı duymadan dövüşmesini gördük ne kadar nooblar. O holdem hıyarının kızın yanağını çekmesi fena canımı sıktı bu elemanı ortadan ikiye ayırmaları lazım. Kan istiyoruz :at:

Bölüm fena değilmiş ama beğendim şahsen özellikle Law'ın şekilden şekile girmesi çok hoşuma gitti bu adamın da beyni çalışmıyormuş aa bir de Law'ın belki en iyi adamı su içti diye iptal mı olmuş yoksa bana mı öyle geliyor ? Allah'tan Law içip yememiş yoksa onu da kaybedebilirdik :hhh:

Not: Zoro kızı korumam demiş gene vay şerefsiz :oleyo2:
Görmedim.:D

Hawkins Mugiwara'ya saldırmayın demiş. O sizin çok ötenizde felan.:D Zoro'dan bahsetmemiş. Ne diyon?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık