Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet görüldüğü gibi kadın kaçırılırken Luffy'nin arkasındaymış :hhh:

Neyse Zoro'nun çıplak adamları kesmemek için uğraşması saçma olmuş yine de umarım değişir işin o kısmı yeni gelecek çevirilerde :oleyo2:

Gereksiz ufak bir ayrıntı olmuş zaten kızı da götürememişler, bunun için Zoro'yu fazla gömmeye gerek yok. Ama kadın gerçek anlamda güçsüz olsa ve Zoro onu korumak isteyip çıplak adamlara kaptırsaydı feci söverdim şu haliyle bile irite etti beni.

O Tama'nın şirinliği ve aslan meyvesi yiyen salağın aptallığı bölüme renk katmış xD

Evet görüldüğü gibi kadın kaçırılırken Luffy'nin arkasındaymış :hhh:

Neyse Zoro'nun çıplak adamları kesmemek için uğraşması saçma olmuş yine de umarım değişir işin o kısmı yeni gelecek çevirilerde :oleyo2:

Gereksiz ufak bir ayrıntı olmuş zaten kızı da götürememişler, bunun için Zoro'yu fazla gömmeye gerek yok. Ama kadın gerçek anlamda güçsüz olsa ve Zoro onu korumak isteyip çıplak adamlara kaptırsaydı feci söverdim şu haliyle bile irite etti beni.

O Tama'nın şirinliği ve aslan meyvesi yiyen salağın aptallığı bölüme renk katmış xD
Hadi kardeşim. Oradan Luffy'e bok atmaya uğraşacağına şuradan Zoro'yu öv. :(

Üye silindi 1004

Biraz perspektif bilen Zoro'nun değil Luffy'nin arkasında olduğunu bilir. Spoilerı yazan yabancılar baya keriz çıktı. Ayrıca kızın kaçırıldığı falan yokmuş. Prensesler gibi çıkmadı kendi ayakları üzerinde duruyor. Zaten 3 metre kadın bırakın kendi ayakları üzerinde dursun. Zoro, başka bir kılıç ustasının iradesine saygı duydu diye dünden beri ne gömdünüz! Bölümle ilgili diyebileceğim tek şey ÇAKMA MEYVE PİŞMANLIKTIR. Çakmasını bile yiyeceksen Vegapunk'ini yiyeceksin arkadaş. Tama tam bir karın ağrısı umarım ark sonunda Ace abisiyle buluşur. Sumo güreşçisi tam bir meriç anlaşıldığı kadarıyla. Umarım Luffy veya Zoro sağlam bir atak geçirir buna. Zoro çöplere vurmuyor, o zaman Luffy umarım onun ağzına G4 çakar. Millet aurasından bile etkileniyor Zoro'nun muhteşem bir şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık