Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle olmuş olabilir belki.
Burada ormanda iki kişi ile kapışırken bile etrafının sarıldığını fark etmiyor Luffy( odaklanmadı falan denmesin, tanımadığın yerde, kavgaya tutuşmuşken odak modak savunması saçma oluyor). Ama şimdi direkt tak diye tespiti yapıp, adamlara çakıyor. Gelecek görme gibi üst düzey bir teknik kullanmasa bile gözlemin geliştiği açık. Gene dediğin gibi Luffy'nin gelecek görüşü Zoro'nun çeliği kesmeden önceki durumundaki gibi(onda da ölümün sınırına gelmişti, hatta o duruma ölmeden gelmek lazım diye antrenman yapıyordu) dövüşte belirli bir düzeye gelinceye kadar kullanamayabilir. Ama gösterilen şey bence Luffy'nin gözleminin bayağı gelişmiş olduğu ve arc sonu dövüşlerinde gelecek görmeyi kullanacağı(inşallah).
Geliştirmedi diyen yok zaten bu açık üstün bir halde şu an.Arc sonu savaşta kullanabilir kritik anlarda ama her zaman kullanacak kadar da değil.Bu görme işini sırf kaido öldürmesin tayfayı katletmesin diye verdi emin olun. Kaido şöyle bir 3 kez öldürmek üzereyken yırtar böyle.

Canavarların gizemini öğrendik. Kaido ile ilişkili olmalarını tahmin etmiştim zaten.Gemideki grubun nasıl dağıldığını öğrendik , ancak gemiyi kaderine terk etmelerine şaşırdım açıkçası.Girdaptan çıktıktan sonra karaya oturmaları oldukça şüpheli bir durum bence ama geçiştirilmiş gibi.Ahtapotun son anda Luffy'e yönelmesi ilginç geldi bana bunun üstüne Vivre kartını da kaybetmesi daha ilginç oldu.Vivre kartını kaybetmesi sonucu yeni bir dost edindi. Bu dost onun yeni Vivre kartı olacak bence. Ayrıca Vivre kartı ahtapot aldıysa da Luffy'i birilerinin bulacağı kesin.O-tama isimli küçük kız Ace'i bekliyormuş. Buradan adanın dış dünyadan ne kadar ayrık olduğuna vurgu yapılmış ve Ace'in geçmişi hakkında bilgi vermeye yol hazırlanmış.Ayrıca direniş hareketinden de haberleri olacak kişiler oldukları belli .Bulundukları bölge olayların merkezine oldukça yakın gibi geldi bana. Hawkings'in ilk kez Luffy ile karşılaşması söz konusu olabilir. Bu durum Wano'daki anahtar konulardan birisi olmalı. Luffy ile savaşacak bir karakter olarak görmüyorum. O yüzden kısa sürede Kid'e ihanetlerinin gerçek yüzünü de öğrenmiş olacak gibiyiz.Oraya gideceğini ve Kaido'ya söylememelerini istemesinden dolayı ve Luffy'nin jet gibi artan ödülünden sonra dost tarafta yer almasını mantıklı buluyorum. Kaido'nun köpekliğini yapacak kadar korkak olmadığını düşünüyorum. O-tama karakteri oldukça hoşuma gitti. Küçücük bir kızcağız olsa da davranışları oldukça etkileyici geldi bana. O yüzden bu karakter bu arc Vivi, Shirahoshi , Rebecca gibi öne çıkacak bir karakter olmalı.Gözden kaçırdğım başka bir yer var mı sizce?

Hawkins'in Kaido'nun yandaşı olduğu nerden belli demiştim ama bölüme azıcık baktım da gerçekten şu anlık öyle gözüküyor gibi.Neyse bu tarz olaylar Kid'in değerini yükseltiyor.Cidden çok kaliteli karakter.Ayıya dayı demeyen,psikopat tipler hep hoşuma gitmiştir zaten.Yalnız hala Kid'in bile Luffy'nin yandaşı olucağını düşünüyorum orası ayrı.Bu da üzüyor tabii.:/ Umarım yanılırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık