Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gorosei nedense bana güçsüzmüş gibi bir hava vermeye başladı gizemleri çözüldükçe. Kılıç taşımaları flan hikaye gibi. Daha Dof’tan da posta yiyor bunlardan biri unutmadık onu.
Ellerinin altındaki Lucci gibi ölüm makinaları sayesinde böyle zirvedeler hep. Cp-0 da lucciden güçlü kişiler çıkacak bence. Amiraller haricindede başka bir yıkım ekibi olabilir ellerinde.
Lord Im i flan boşverin. Bonney neden Kuma için ağlıyor? Babası mı amcası mı ? Neyin nesi bu kız? Aralarındaki ilişki ne ? Yoksa Kuma bonney için mi Hükümetle ters düştü?

Oda'nın ayıbı bu, bizde hata yok. Gücü fiziki olarak gösterse, baş eğmeye bakılmaz ama elimizdeki tek delil de bu olunca.
Bu kişi korsan olsa anlarım ama Dünya hükümetinde durum böyle değil bence. Hükümette açıklanan her yeni kişi politik anlamda en güçlüdür. Aksi takdirde durum şu olurdu:
Denizciler< Kutsallar < Gorosei< İmu Sama <.........(Açıklanan kişi)

Gorosei nedense bana güçsüzmüş gibi bir hava vermeye başladı gizemleri çözüldükçe. Kılıç taşımaları flan hikaye gibi. Daha Dof’tan da posta yiyor bunlardan biri unutmadık onu.
Ellerinin altındaki Lucci gibi ölüm makinaları sayesinde böyle zirvedeler hep. Cp-0 da lucciden güçlü kişiler çıkacak bence. Amiraller haricindede başka bir yıkım ekibi olabilir ellerinde.
Lord Im i flan boşverin. Bonney neden Kuma için ağlıyor? Babası mı amcası mı ? Neyin nesi bu kız? Aralarındaki ilişki ne ? Yoksa Kuma bonney için mi Hükümetle ters düştü?
Dof nerede posta koyuyor kutsallara? Benim babam öldü diyor Bonney. Ya gerçekten ölmüştür ya da onun için ölmüştür. Akainu olabilir söylendiği gibi

Doğayla barışık hal derken? Kutsal ejderlerden gördüğümüz kadarıyla illa ki çok güçlü olmak zorunda değiller. Kendi altlarına çok güçlü kişiler bulup sorunları çözebiliyorlar. Bana kalırsa gorosei kutsal ejder konusunda umursamaz davranıyor. O kişilerin gerçekten kurucu torunu olmasından dolayı olan bir şey değil. Bunun verdiği korku dünyayı yönetmeyi kolaylaştırıyor. Roswald, don Quixote yi tuhaf buluyor. Kölesi bile yok diyor. Kısacası bu kişiler de sadece kendilerine tanınan ayrılacağın keyfini çıkartıyor. Bu durumda devrimcilerin yalnızca kutsalları indirmesi pek anlam ifade etmeyecek. Gorosei ise bu herifler içerisinden yükselmiş gibi durmuyor. Kutsallara bu ayrıcalığı tanımış kişiler gibi duruyor daha çok. Ope Ope ya da başka bir şey çok uzun zamandır yaşadıklarını tahmin ediyorum.

Bir de bu ışık muhabbeti kafa karıştırıcı. Çünkü bir önceki Roger ise bu onun zehirlendiği anlamına gelir ki o da pek çok yeni soru doğurur
Çiçek böcek, kelebekler ağaçlar falan işte. Bence bu arkadaş iyi biri olabilir. Dünyasal barışı falan istiyordur, zaten mottosu da bu. Tek taht var, kimse oturmuyor falan. Arkaplandan da kontrol ediyor işte. Acaba uzaylı mı diye düşünmüyor değilim.

Senaryo şöyle; Adam 3 büyük silahıyla denizlere iner, tüm dünyayı fetheder ve dünyada mutlak bir hakimiyet oluşturur. Tek bir düzen, koskoca dünyayı idare edecektir. Ancak bu şahıs kendini gösteremez, çünkü yönettiği kişileri onlardan biri yönetmelidir. Bu yüzden beş sadık adamına ölümsüzlük verir ve idareye geçirir. 20 küsür devlette bunlara katılır ve bunların nesli ileride CD olarak anılacak Kutsal Ejderler olur. Sonra bunlar bolluktan dolayı akıl almaz işlere karışır, dış dünyadan soyutlanmış iyi kalpli kardeşimizinse bu durumdan haberi yoktur.

Bu beşli sadakatini de, eğer bu adam ölürse, bizde ölürüz mantığıyla koruyorlardır. Tabii güçlüde olabilir ek olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık