Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
beyler çok sağlam bir noktayı yakaladınız.. mihawk elinde poster ile shanks geliyor lufy bir ilgi duyuyor geçen bölümde elinde poster olan bir kişiyi gördük bu bölümde ım çıktı falan.. yüzde yüz şahin göz çıkabilir buda beni şaşırtmaz ama ..şuan ne diyeceksiniz zoro şahin gözün mekanına gidiyor o mekanı nereye koyacağız.. hayaletle beraber yaşıyordu .. yani daha çok su kaldırır .. bu arcda daha çok gizem göreceğiz ama açıklamayan çok şey olacak oda resmen bize hakaret ediyor..

Madara Kaido baba olacak gibi. Bence bu arkadaş elinde çok büyük kozlar barındırıyor, kişisel gücü de Dragon kadar desek, ortalama bir denge oluşturur gibi.
Büyük güç verirsen büyük saçmalamak zorunda kalırsın ortadan kaldırmak için. Kaido hasır şapkalar tarafından düşürülecekse luffy ile birlikte kendi seviyesine yakın kişilerle birlikte olacak. Ama Kaido ya iki yonkou ayarı kişinin girdiğini düşün her şey çok saçma olurdu. Bu kişiyle şöyle bir ihtimal var. Şimdi gorosei kutsal ejderleri yöneten kişiler olarak bambaşka birine itaat ediyorsa bunun iki sebebi olabilir. Ya bu kişi aşırı aşırı güçlü ki hiç sanmıyorum ya da goroseiden daha nüfuzlu. Eğer bu kişinin üzerinde başka biri yoksa ki umarım yoktur o zaman onu en eski kişi olarak görebiliriz.

Luffy reisin arkasından oyun çevirmeyin lan! Bu halk onun arkasında. Tüm krallıklar onu destekliyor. Siz anca kirli kapılar arkasında hain planlar kurun!

Halkın iradesi Luffy sizi gömecek!

son olarak devrimcilerin lideri sözü var bunu nereye koyacağız !!! "Bu ülke dünyanın ilerde nasıl olabileceğinin bir örneği. İstenmeyenlerin ölüme terkedildiği bir dünyada mutluluk olamaz. Bir gün söz veriyorum onlar dünyayı nasıl değiştirdiğimi izleyecekler. Kim özgürlük için savaşmak istiyorsa gemiye gelsin!"
Monkey D. Dragon

Geçenlerde derin devlet demiştim ama o derin devletin direk içinde çıktı bu kadimler ekibi.Eğer krallıklar ve diğer kutsallar dahil herkesi kandırıyorlarsa ki burada boş taht olayından bahsediyorum.Öyle bir durumda liderin de rol yapması kamufle olması lazım.Shichibukai bunun için iyi bir fikir olabilir.Tek sorun eğer Mihawk çıkarsa Zoro'nun mu luffynin mi rakibi olacak konusu o yüzden Mihawk sadece ihtimal.Ama belki bir değil birden fazla lord vardır bunun gibi belki yine 5 tane olabilir o da bir seçenek.
Eğer gölgeler ardında her şeyi manipüle ediyorsa asıl amacı sadece yönetmek olmamalı, başka bir amacı var Yoksa saklanarak yönetmek anlamsız.

Mihawk ise daha en baştan bu yana amaçsız diye eleştirilen bir karakter. Boş boş yaşıyor deniyor ki burada bir kamufle olduğu, bir şeyler gizlediğ aşlikar. Daha derin olaylara gebe bir durum mevcut.

Yalnız eğer bu kişi Mihawk'sa gerçekten tektir diye düşünüyorum yoksa birden çok Mihawk seviyesi adamı kim yenecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık